jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۵۷۴۹ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۴

ماجرای جالب یک تروریست داعشی

باید ساعت 4 عصر در بهشت باشم!

روزنامه "دیلی میل" انگلیس ماجرای جالب یک داعشی را منتشر کرد که به دست نیروهای پیشمرگه دستگیر شده است.

باید ساعت 4 عصر در بهشت باشم!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، نیروهای پیشمرگه گفتند که پس از دستگیری یکی از عناصر مجروح داعش، سعی کردند او را زنده نگه دارند و از او بازجویی کنند؛ ولی آن داعشی با التماس فراوان از آنان خواست که روز 5 مه و در سالروز معراج او را بکشند.

به گفته نیروهای پیشمرگه، این تروریست مجروح داعشی پس از آن به امدادگران گفت: من را الان بکشید، باید ساعت 4 عصر در بهشت باشم.

یکی از عناصر پیشمرگه خاطرنشان کرد، این تروریست داعشی قرار بود به همراه چند تن از همقطارانش دست به عملیات انتحاری بزند .. وی اصرار داشت که سفرش در بهشت را ساعت 4 عصر آغاز کند.

به نوشتۀ دیلی میل، این داعشی در سالروز معراج در موصل در جریان عملیات انتحاری یکی از همقطارانش مجروح شد. این تروریست داعشی از اهالی سامرای عراق است و اظهار داشته که به همراه 50 تن دیگر به داعش پیوسته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر