jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۹۰۵۷۲۸ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۱

رئیس جدید رسانه ملی گفت: مقابله رسانه ای با دشمنان در عرصه پرمخاطره جنگ نرم بر دوش سازمان صدا و سیما و همه کارکنان رسانه ملی است.

رئیس جدید رسانه ملی و اولویت‌های صداوسیما

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، علی عسکری در مراسم تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید رسانه ملی با سپاس از اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی به ایشان، از زحمات دکتر سرافراز در مدت خدمتش تشکر و قدردانی کرد و گفت: رویارویی اصلی دنیای امروز نه جنگ های نظامی بلکه رویارویی رسانه هاست و نبرد رسانه ای بزرگی امروز در دنیا مطرح است و کسانی که دارای توانمندی های رسانه ای بزرگ و بالاتری هستند در میدان رقابت موفق تر جلوه می کنند.

وی گفت: نظام استکباری برای انتقام گیری از ملتی که انقلاب بزرگ اسلامی را پدید آورده از رسانه ها استفاده کرده است و می بینیم که چه حجمی از خصومت و موارد رسانه ای که برای تخریب فرهنگ، جوانان و خانواده های بزرگ ایران به کار می بندند تا هویت ملت ایران را تغییر دهند و این نوعی انتقام جویی از مردم انقلابی، سلحشور و مقاوم ایران است.

دکتر علی عسکری ، کارکنان رسانه ملی را راهبردی ترین بخش در سازمان صدا و سیما دانست و تاکید کرد: قدرت صدا و سیما در انسان هایی است که در جای جای این رسانه کار می کنند و از استودیوها،‌ پیش تولید، سر صحنه های تصویربرداری تا قله هایی که فرستنده های سازمان در آن قرار دارد حضور دارند.

رئیس جدید رسانه ملی گفت: تمام این زنجیره عظیم صدا و سیما، انسان های ذی قیمت و یکایک آنان ارزشمند هستند و از همه آنان قدردانی و تکریم می کنم و وظیفه خود می دانم برای غنای آن و رشد و گسترش و توسعه آن تلاش کنم.

رئیس جدید سازمان صدا و سیما همچنین رسانه ملی را همکار همه قوای نظام دانست و گفت: عمق بخشی به تولیدات رسانه ای، تعمق دین باوری و ارزش های اخلاقی، مواجهه هنرمندانه و هوشمندانه با موضوعات اجتماعی، نگاه محبت آمیز و کرامت آمیز به مخاطبان و آحاد ملت ایران، تولیدات فاخر و هنرمندانه و پر جاذبه رسانه، پاسخگویی به میل، مصلحت و نیاز مخاطبان و رضایتمندی آنان، تولید، انتقال و انتشار صدا و تصویر با کیفیت بالا و بالأخره نمایش جمال زیبای ملت ایران و تلاش در جهت رشد و خلق همه مزیت های رسانه ای به دست نیروهای خدوم و فرهیخته در سازمان صدا و سیما قابل تحقق است و باید برای به حرکت درآوردن توانمندی های عرصه فرهنگ و هنر در این سازمان تلاش بیشتری کنیم.

آقای علی عسکری گفت: حضور تهیه کنندگان بزرگ، کارگردانان با ظرفیت و چیره دست، هنرمندان عرصه رسانه در خلق آثار بزرگ سریال ها و فیلم های فاخر از مأموریت های سازمان صدا و سیماست.

وی افزود: رسانه ملی عضوی غیرقابل انفکاک از خانواده نظام اسلامی و در تعامل با حاکمیت و دولت اسلامی است و در دستیابی به آرمان های ملت ایران است که خود را می یابد و معنا می بخشد.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: تعامل و همکاری و حمایت همه جانبه از قوای سه گانه، حمایت قاطع از فعالیت های دولت در دستیابی به اهداف بلند نظام و ایجاد امید و نشاط در جامعه، بیان پیشرفت های روزافزون کشور عزیزمان ایران، پرهیز از سیاه نمایی ها، تأکید بر وحدت ملی و پرهیز از شکاف و دو قطبی شدن جامعه، دستیابی به شعار متعالی عدالت و پیشرفت، شکل دهی به رقابت و مقاومت رسانه ای هوشمندانه و کمک به تبدیل شدن نظام اسلامی به یک قدرت بزرگ جهانی و دستیابی ملت ایران به آرمان ها و آرزوهای خود از محورهای مورد تأکید رسانه ملی در دوران جدید خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر