jamejamnashriyat
نشریات چمدان کد خبر: ۹۰۵۶۵۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

نان مهم است! دوست‌داشتنی است و البته حیاتی! این امر برای مردمان کانزاس در آمریکا کاملا مشهود است. جشنواره نان در سال 1990 توسط کمیسیون گندم کانزاس، گروه کشاورزی و گروه فرعی زنان از هیأت تولیدکنندگان گندم تاسیس شد.

در این جشنواره به هنر پخت و همچنین تشویق استفاده از محصولات کانزاس، شناساندن گندم و تولیدات صنعتی کانزاس پرداخته می‌شود. شعار این مسابقه دو سالانه، «بازگشت به ریشه‌های خود و در آشپزخانه‌های خود» است. در اصل، این رقابت شامل پنج مسابقه‌ منطقه‌ای است که در نهایت فینالیست‌های برنده همراه با دستورالعمل‌های ویژه پخت خود در مسابقه ایالتی که در دانشگاه ایالتی کانزاس در منهتن برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند. در اولین دوره مسابقات بیش از 250 نانوای خانگی شرکت کردند که این تعداد در سال 2009 به 500 نفر رسید. شرکت‌کنندگان از جوان گرفته تا پیر، حرفه‌ای و نوپا همگی در شرایطی برابر در کنار هم به رقابت می‌پردازند. تنوع جوایز نیز چشمگیر است؛ از جوایز نقدی گرفته تا میکسر و مواد غذایی. تاریخ بعدی جشنواره 17 ژوئن 2017 است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر