jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۵۲۷۸ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۰

دایان کیتن بازیگر قدیمی و اسکار گرفته سینما، در فیلم تازه اش «هامپستید» ، راهی سفر شده و نقل مکان می کند. در مکان تازه، او با دردسرهای متعددی روبرو می شود.

دایان کیتن با براندن گلسن درگیر می شود

به گزارش جام جم آنلاین ، برندان گلسن بازیگر سرشناس انگلیسی نقش مقابل کیتن را در فیلم بازی کرده و به رودررویی با وی می پردازد.

دایان کیتن در نقش یک بیوه آمریکایی، پس از نقل مکان به خانه تازه اش در نقطه دوری از شهر، با گلسن بداخلاق روبرو می شود که برای خودش در این محل، حق آب و گل قائل است.

درگیری این دو کاراکتر، بقیه اهالی محل را هم درگیر خود می کند. با این داستان، «هامپستید» به بیان برخی از مشکلات اجتماعی طبقه متوسط انگلستان می پردازد.

نام فیلم اشاره ای به نام محلی است که رویدادهای اصلی داستان، در آن جا اتفاق می افتد و نقش تعیین کننده ومهمی دراین داستان درام دارد.

کارگردانی این درام تلخ اجتماعی را جوئل هاپکینز به عهده دارد. او فیلم خود را براساس داستان فیلم نامه رابرت فستینگر کارگردانی خواهد کرد.

فستینگر نویسنده فیلم نامه «اتاق خواب» است، که نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم نامه شد و منتقدان سینمایی به شدت آن را تحسین کردند.

سازندگان «هامپستید» می گویند فیلم نامه تازه او هم، با تحسین منتقدان سینمایی و تماشاگران سخت گیر سینما روبرو خواهد شد و وی را دوباره نامزد دریافت جایزه اسکار خواهد کرد.

به نوشته هالیوود ریپورتر، کلید فیلم برداری «هامپستید» اواخر سال جاری میلادی زده می شود. کل صحنه های فیلم، در لوکیشن های شهر لندن فیلم برداری خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر