jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۲۵ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل نسبت به افزایش چشمگیر بازداشت کودکان فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی ابراز نگرانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری الفجر، صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل(یونیسف) در گزارشی تاکید کرد: 25 کودک فلسطینی از جمله پنج دختربچه در سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی به شهادت رسیده و 1310 کودک دیگر نیز در اراضی اشغالی زخمی شده‌اند. از این 25 کودک 23 نفر در کرانه باختری و قدس اشغالی و دو کودک هم در نوار غزه به شهادت رسیده‌اند. در ادامه گزارش یونیسف آمده است: نظامیان صهیونیست یک دختر نوجوان 17 ساله فلسطینی را در «الخلیل» بازداشت کرده و در نهایت او را به ضرب پنج گلوله به شهادت رساندند.

این سازمان عدم پیگرد مقامات رژیم صهیونیستی به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های ضدبشری علیه کودکان فلسطینی را نیز محکوم کرد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر