jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۳۴ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار از توزیع مجدد انواع میوه‌های ممنوعه خارجی در بازار خبر داد و گفت: عرضه این میوه‌ها از میدان مرکزی به حاشیه این میدان و خانی‌آباد منتقل شده است.

سیدحسین مهاجران در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: در حال حاضر انگور شیلی به قیمت 45 هزار تومان، گلابی چینی 23 هزار تومان، لیموترش برزیلی 27 هزار تومان، سیب درختی فرانسه 22 هزار تومان، پرتقال مصری از 7000 تا 9000 تومان و انار ترکیه 23 هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

وی با بیان این‌که فعلا زردآلوی وارداتی در بازار رویت نمی‌شود، افزود: عرضه میوه‌های ممنوعه خارجی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار انجام نمی‌شود و این کار به حاشیه‌ میدان و خانی‌آباد منتقل شده است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان این‌که طی نامه‌ای این موضوع را به مسئولان مربوطه گزارش کرده‌‌ایم، تصریح کرد: مسئولان نیز پیگیر این مساله هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر