jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۶۸۹ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سردار امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در جمع استادان و طلاب حوزه علمیه معصومیه قم با اشاره به سناریوی فشار و تهدید آمریکایی‌ها در قبال توانمندی موشکی ایران اظهار کرد: الان می‌گویند راجع به مسائل موشکی حرف نزنید، اگر تستی و رزمایشی انجام دادید به زبان نیاورید، اگر ما این را پذیرفتیم آنها یک گام جلو می‌آیند و می‌گویند فعلاً انجام ندهید، در منطقه خلیج فارس هم این کار را نکنید، سپس می‌گویند شما برد 2000 کیلومتر موشک‌هایتان را برای چه می‌خواهید.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: بعد هم می‌گویند بیاییم ببینیم موشک‌های شما واقعاً قادر به حمل کلاهک هسته‌ای است یا خیر؟ مشخصاتش را به ما بدهید! بعد هم می‌گویند ما باید دوربین بگذاریم و در آخر هم می‌گویند یا باید ارّه بگذارید و ببرید! یا مانند قذافی بار کشتی کنید و به ما تحویل دهید! البته آنها کور خوانده‌اند و این اتفاق هرگز نخواهد افتاد. وی همچنین شایعه دخالت صهیونیست‌ها درجریان شهادت سردار طهرانی مقدم را تکذیب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر