jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۳۳ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کمال کامیابی‌نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس، در آستانه بازی با راه آهن، هیجان زیادی دارد. او که امسال در این تیم خوش درخشیده و حتی توانسته به تیم ملی راه یابد، درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر می‌گوید: «من معتقدم ما شانس اول قهرمانی هستیم. باور کنید روح هادی نوروزی در کنار تیم ماست و شک ندارم در نهایت قهرمان لیگ برتر می‌شویم.»

کامیابی‌نیا درباره استقلال خوزستان و شانس آن تیم برای قهرمانی در لیگ برتر، چنین نظر می‌دهد: «تیم آقای ویسی هم انصافا خوب نتیجه گرفته است. تیم یکدل و یکدستی هستند و امسال فراز و نشیب نداشته‌اند، ولی همه قبول کرده‌اند که پرسپولیس بهترین بازی‌ها را انجام داده است. تیم ما مستحق قهرمانی است، نه این که آنها نباشند. استقلال خوزستان هم خوب بازی می‌کند ولی پرسپولیس بازی‌های زیباتری انجام داده. امیدوارم بتوانیم روز جمعه قهرمان شویم. برای ما روز خیلی مهمی است.»

کمـــال درباره تقابل با تیم راه‌آهن که برای بقا در لیگ برتر می‌جنگد، توضیح می‌دهد: «راه آهن چیزی برای از دست دادن ندارد.این تیم برای این که در لیگ برتر بماند، باید مقابل ما نتیجه بگیرد. همین موضوع کارمان را سخت می‌کند.»

او البته به حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه اشاره می‌کند: «هواداران امسال حتی وقتی در رده‌های پایین جدول بودیم از تیم حمایت کردند و به ما روحیه دادند. قطعا در بازی راه آهن هم از پرسپولیس همه جوره حمایت می‌کنند. آنها باشند دیگر بهانه‌ای برای قهرمان نشدن نداریم. می‌خواهیم قهرمان شویم و این جام را همراه هواداران به هادی نوروزی و خانواده‌اش تقدیم کنیم.»

هافبک دفاعی پرسپولیس درباره شایعه شل بازی کردن راه‌آهنی‌ها و بحث‌هایی که در فضای مجازی پیش آمده، می‌گوید: «به این شایعات عادت کرده‌ایم. توجهی به آن نداریم. راه آهن برای سقوط نکردن مقابل ما قرار می‌گیرد. هیچ باشگاهی حاضر نیست برای قهرمانی یک تیم باعث سقوط خودش شود.

راه آهن قطعا با تمام وجود برابر پرسپولیس بــازی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر