jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۳۱ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

از صحبت‌های مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال بعد از جلسه 220 دقیقه‌ای‌شان می‌توان پیش‌بینی کرد سرمربی تیم ملی نرم شده و دیگر اصرار به رفتن ندارد.

بعد از جلسه کی‌روش گفت: «تاج تازه به این فوتبال آمده و الان نباید از رفتن حرف زد!» او همچنین گفت: «تاج در چند روز چند مشکل را با هم حل کرده که باید از او تشکر کنم.»

در پایان این جلسه، تاج هم رودرروی خبرنگاران نشست و حرف‌های مثبتی به زبان آورد. او گفت: «هیچ مشکلی با دعوا حل نمی‌شود. ما نسبت به حل مشکلات و تعهداتی که به کی‌روش داده‌ایم متعهدیم و کی‌روش هم باید به تعهداتش عمل کند. من در این دو سه روز تمام تمرکزم را روی تیم ملی گذاشته‌ام. خوشبختانه توانستیم در این دو سه روز پاداش‌های گذشته بازیکنان و حقوق کادر را مدنظر قرار دهیم. هرچند اصلا وضعیت مالی فدراسیون خوب نیست؛ اما پاداش‌های مربوط به بازی‌های ترکمنستان، هند و عمان پرداخت شد و حقوق‌ها را نیز پرداخت کردیم.»

تاج ادامه داد: دیگر مشکلی که داشتیم مربوط به زمین چمن بود که ورزشگاه دستگردی به مدت یک سال اجاره شد و سرمربی تیم ملی از این بابت خوشحال بود.»

تاج درباره کیفیت لباس‌ها هم صحبت کرد: اگر مدل‌های این برند، کیفیت لازم را داشته باشد، با آنها ادامه می‌دهیم؛ اما در غیر این صورت فسخ می‌شود. یکی از دغدغه‌های من حل مشکلات تیم ملی است. درخواست‌های کی‌روش هم به حق است. باید احترام را حفظ کنیم.»

اجاره دستگردی برای تیم ملی

ورزشگاه دستگردی به مدت یک سال به منظور استفاده تیم ملی فوتبال ایران اجاره شد. پس از مشکلات عدیده در خصوص زمین چمن تمرین تیم ملی فوتبال ایران و بلاتکلیفی این تیم، سرانجام ورزشگاه دستگردی تهران به عنوان مجموعه مورد استفاده تیم ملی به مدت یک سال مدنظر قرار گرفت و اجاره شد.

این در حالی است که پیش از این تیم ملی در زمین چمن شماره یک کمپ تیم‌های ملی و نیز زمین چمن پژوهشگاه نفت تمرین می‌کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر