jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۹۶۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شرکت آلمانی فولادسازی تیسن کروپ روز گذشته اعلام کرد: میانگین سود این شرکت در سال‌جاری میلادی، نزولی خواهد بود.

از دلایل کاهش سود این شرکت، روند نزولی قیمت‌ها در بازار جهانی فلزات از جمله فولاد بوده که موجب شده بزرگ‌ترین کمپانی فولادسازی آلمانی میانگین سود خود را یک‌میلیارد و 400 میلیون یورو ارزیابی کند. این در حالی است که کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند سود خالص تیسن کروپ نیز با افت مواجه شود. مدتی است بازار جهانی فولاد دچار رکود شده و عملکرد شرکت‌های بزرگی چون آرسلورمیتال، تاتا استیل و تیسن کروپ را دچار اختلال کرده است./ فرانس 24

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر