jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۳۳۱۹ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۱۶

از مخفیگاه قاچاقچی فشنگ صوتی کشف شد

پاتک پلیس تهران به پاتوق شیشه‌ای خیابان گیلکی

پلیس پایتخت در اقدام ضربتی قاچاقچی معروف شرق تهران به دام انداخت و از مخفیگاه وی تعدادی زیادی پایب، فشنگ صوتی و شمشیر کشف و ضبط کرد.

پاتک پلیس تهران به پاتوق شیشه‌ای خیابان گیلکی

به گزارش جام جم آنلاین ، در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت یکی از قاچاقچیان حرفه ای و سابقه دار مواد مخدر در محدوده خیابان گیلکی؛ رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

در ادامه ماموران مبارزه با مواد مخدر این یگان با انجام کارهای تحقیقاتی دریافتند متهم اقدام به حمل و توزیع مواد مخدر در محدوده شرق تهران می کند که مراتب به مقام قضائی منعکس و دستور دستگیری وی صادر شد.

با تجمیع اطلاعات بدست آمده و در راستای اجرای دستور مقام قضائی ماموران در تاریخ 19 اردیبهشت ماه به مخفیگاه متهم «م.ک» در خیابان گیلکی اعزام و ضمن رعایت موازین شرعی و قانونی اقدام به ورود به منزل وی کرده و موفق شدند مقدار970 گرم شیشه؛ 5گرم هروئین؛25گرم تریاک؛پنج میلیون و هفتاد هزار تومان وجه نقد؛یک جعبه شامل 10عدد فشنگ صوتی که مربوط به کلت کمری بوده؛سه قبضه شمشیر و سه قبضه نیمچه؛یک شوکر و یک گازاشک آور؛ هزار و چهل عدد پایپ از وی کشف کنند.

سرهنگ محمود مالمیر، رئیس کلانتری 121سلیمانیه با اعلام این خبر، افزود: متهم به منظور فرار از چنگال قانون مبلغ 50 میلیون ریال وجه نقد به ماموران وظیفه شناس کلانتری 121سلیمانیه رشوه پشنهاد داد که از سوی ماموران رد و صورتجلسه شد و در ادامه به همراه اموال مکشوفه به کلانتری دلالت داده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر