jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۲۰۸ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

متهمان دستبرد به طلافروشی گالیکش در ادامه تحقیقات پلیسی گفتند پس از یک ماه برنامه‌ریزی نقشه دزدی‌شان را اجرایی کرده‌اند.

به گزارش فارس ، این سارقان نقابدار افغان شامگاه چهاردهم اردیبهشت امسال به طلافروشی در شهرستان گالیکش مسلحانه دستبرد زده و بیش از 13 گیلوگرم طلا با خود برده بودند. در جریان تیراندازی پلیس با سارقان فراری یکی از آنها کشته شد.

چهار روزبعد از این سرقت، شامگاه 18 اردیبهشت ماه سارقان در کمین ماموران پلیس سمنان گرفتار و دستگیر شدند. در بازرسی از خودروی آنها طلاهای سرقتی هم کشف شد.

علی‌اکبر جاویدان، جانشین فرماندهی انتظامی گلستان درباره آخرین جزئیات این پرونده سرقت مسلحانه گفت: این سارقان به مدت یک ماه در یکی از مکان‌های اقامتی موقت و فاقد مجوز در استان اقامت داشتند. اعضای این باند در این یک ماه با طراحی نقشه قبلی و زیر نظر داشتن تمامی جوانب، در نهایت در شب وقوع جرم، به سرقت مسلحانه اقدام کردند.اعضای این باند از استان همسایه در شرق گلستان و دارای سابقه جرم مشابه در استان‌های دیگر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر