jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۲۹۵۴ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۷

مانوئل پلگرینی به کار خود در منچسترسیتی پایان داد.

خداحافظی پلگرینی با هواداران منچسترسیتی

به گزارش جام جم ورزشی ، منچسترسیتی روز گذشته دو بر دو با آرسنال مساوی کرد. این آخرین باری بود که مانوئل پلگرینی مربی اهل شیلی بر روی نیمکت این تیم می نشست. کار او در این تیم پایان یافته است و جای خود را به پپ گواردیولا می دهد.

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی بعد از توقف برابر آرسنال یک پیام برای هواداران تیمش داشت و رسما از آنها خداحافظی کرد. در این پیام پلگرینی آمده است: «سه سال فراموش نکردنی را با شما گذراندم. بدون شک روزهای خوشی را پشت سر گذاشتم و به همین خاطر می خواهم از شما تشکر ویژه ای داشته باشم. هیچ وقت هواداران منچسترسیتی را فراموش نخواهم کرد. به حمایت خود از تیم محبوبتان ادامه دهید. اطمینان دارم که فصل بعد سیتی عملکرد بهتری از خود نشان خواهد داد و جام قهرمانی را در رقابت های مختلف بالای سر می برد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر