jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۲۹۱۷   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۰۴

فرانچسکو توتی اسطوره 39 ساله باشگاه رم دیروز ششصدمین بازی خود را برای این تیم انجام داد تا رکوردی استثنایی از خود بر جای بگذارد.

فرانچسکو توتی 600 تایی شد +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، در جریان پیروزی 3-0 رم مقابل کیه وو در رقابت های سری A، فرانچسکو توتی، اسطوره این باشگاه، توانست برای 600 مین بار برای این تیم در رقابت های لیگ ایتالیا به میدان رود.

به این ترتیب توتی توانست آمار خود را به خاویر زانتی و پائولو مالدینی که بالاتر از او قرار دارند، نزدیک تر کند. زانتی 615 بازی و مالدینی 647 بازی برای اینتر و میلان انجام داده اند.

در روزی که او ششصدتایی شد همسرش ایلاری و فرزندانش در ورزشگاه حضور داشتند و او را تشویق کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر