jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۲۹۱۳ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۶

ادریس البا بازیگر سیاه پوست سینما، به جمع بازیگران «بازی مولی» پیوست. این فیلم با حال و هوای افشاگرانه و ضدسرمایه داری خود، داستانی غیرمتعارف را تعریف می کند.

حضور ادریس البا در فیلم  "بازی مولی"

به گزارش جام جم آنلاین ، شرکت فیلم سازی سونی تهیه کننده فیلم است و قبل از این، جسیکا چستن به عنوان بازیگر اصلی آن انتخاب شده است.

آرون سورکین فیلم نامه نویس سرشناس سینما، با این فیلم اولین کار سینمایی اش را در مقام کارگردان ارائه خواهد داد. فیلم نامه اقتباسی فیلم را نیز، خود او نوشته است.

این فیلم نامه با نگاهی به داستان کتاب پرخواننده ای به همین نام نوشته شده است. این کتاب که توسط مولی بلوم نوشته شده، سال 2014 روی پیش خوان کتاب فروشی ها قرار گرفت.

ادریس البا در داستان فیلم در نقش یک مامور کارکشته اداره اف بی آی ظاهر می شود و درگیری هایی با کاراکتر جسیکا چستن پیدا می کند.

چستن در«بازی مولی»، نقش کاراکتری به نام مولی را دارد که ذهن خلاقی در ارتباط با مسائل اقتصادی دارد. او در دوران دبیرستان، کسب و کار موفقی به راه می اندازد و به یک تیم ورزشی می پیوندد.

زمانی که مولی یک بازی پرسود غیرقانونی به راه می اندازد، پای اداره پلیس آمریکا هم وسط کشیده می شود. بخش اعظم داستان فیلم، در شهرلس آنجلس اتفاق می افتد.

سورکین به امپایر آنلاین می گوید:« داشتن البا و چستن در نقش های اصلی یک فیلم سینمایی، برای هر فیلم سازی مثل آرزوی بزرگی است که بالاخره برآورده می شود.»

ادریس البا هم اکنون درام ضد تبعیض نژادی «روز باستیل» را آماده نمایش عمومی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر