jamejamnashriyat
نشریات جام ورزشی بانوان کد خبر: ۹۰۲۴۵۴ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

بانوان لیگ برتر فوتبال، این روزها در فرصت تعطیلی لیگ در تیم‌های عراقی توپ می‌زنند.

سارا قمی، خانم گل لیگ برتر فوتبال، زهرا قنبری، بهترین بازیکن لیگ برتر در فصل 94 ـ 93، زمرد سلیمانی و فروغ فوری از ملوان بندرانزلی و کوهستان خسروی از شهرداری بم، بازیکنان شاغل در لیگ بانوان ‌عراق هستند.

زهرا قنبری، ملی‌پوش 25 ساله ایرانی، درخصوص شرایط لیگ و مبلغ قراردادها در عراق به ورزش زنان گفت: این اولین سال لیگ فوتبال بانوان عراق است. فوتبال بانوان در ایران قدمت بیشتری دارد و سطحش با اینجا قابل مقایسه نیست، اما اینجا هم شرایط خیلی خوب است و تیم‌ها از لحاظ مالی وضعیت مناسبی دارند.

لیگ نوپای فوتبال بانوان عراق در دو گروه چهار تیمی و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و بازیکنان می‌توانند پس از پایان این مسابقات برای بازی‌های فصل آینده به ایران بازگردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر