jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۲۹ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شیخ نبیل قاووق، نایب‌رئیس کمیته اجرایی حزب‌الله لبنان در واکنش به اقدام پارلمان عربی مبنی بر درج نام این حزب در فهرست گروه‌های تروریستی در بیانیه اختتامیه نشست پارلمان در قاهره، اظهار کرد: اگر هزاران نشست عربی و اسلامی در محکومیت حزب‌الله برگزار و هزاران بیانیه و قطعنامه در این ‌باره صادر شود، موضع حزب‌الله ذره‌ای تغییر نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: عربستان سعودی در تجاوز علیه مقاومت بسیار بیش از آنچه ادعا می‌کند به دست آورده، از دست داده است. شیخ قاووق تاکید کرد: عربستان در رویارویی با مقاومت وجهه، اعتبار، جایگاه و نقش بین‌المللی خود را از دست داد و این خسارات با صدور بیانیه‌ها و تصویب قطعنامه‌ در نشست‌های عربی و اسلامی جبران نمی‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر