jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۷۶۷ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۲۲

سردار آزمون و تیمش دیشب در لیگ روسیه دوباره صدرنشین شدند.

صدرنشینی دوباره برای یاران آزمون

به گزارش جام جم ورزشی ، بیست و چهار ساعت پس از توقف زسکا روستوف در حضور سردار آزمون در ترکیب خود در خانه کوبان کراسنودار به میدان رفت و با یک گل به پیروزی رسید تا با 48 امتیاز بالاتر از زسکای 47 امتیازی و زنیت 46 امتیازی در صدر جدول رقابت ها قرار گیرد. آزمون در این دیدار 69 دقیقه برای تیمش بازی کرد و موفق به گلزنی نشد و تک گل بازی نیز در دقیقه 81 به سود روستوف رقم خورد. یاران آزمون هفته آینده در دیداری حساس میزبان شاگردان ویلاش بواش در تیم زنیت خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر