jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۷۰۹   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز روز گذشته با حضور بیش از 700 متخصص برجسته دنیا در حوزه علوم اعصاب، رئیس‌جمهور صربستان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر علوم، وزیر صنعت و شهردار تهران در سالن همایش‌های برج میلاد آغاز به کار کرد.

به گزارش جام‌جم، دکتر مجید سمیعی، رئیس پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز، خوشامدگویی اولیه خود را با زبان انگلیسی آغاز کرد و بعد از کسب اجازه از مهمانان، اظهارات خود را به زبان فارسی ادامه داد و از دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران به پاس حمایت از بزرگ‌ترین مرکز جراحی مغز و اعصاب دنیا در تهران و سایر حامیان برگزاری این سمپوزیوم تشکر و قدردانی کرد.

جراحان مغز از امروز تا سوم اردیبهشت با حضور در هتل اسپیناس تهران، آخرین یافته‌های علمی خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و علاوه بر آن در شش کارگاه علمی و بازآموزی نیز شرکت می‌کنند.علاوه براین، مهمانان خارجی از بزرگ‌ترین مرکز جراحی مغز و اعصاب دنیا که تا پایان سال راه‌اندازی خواهد شد، بازدید خواهند کرد.

در این سمپوزیوم ۳۹۸ مقاله ارائه شده است که سطح علمی بعضی از مقالات ارائه شده توسط متخصصان ایرانی قابل توجه و حایز اهمیت است.

فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز واعصاب (WFNS) که در سال 1955 میلادی بنیان نهاده شده است، سازمانی حرفه‌ای، علمی و غیردولتی است که متشکل از 130 انجمن شامل پنج جامعه قاره ای، 119 انجمن جراحی مغز و اعصاب ملی و شش انجمن وابسته است که بالغ بر 30هزار جراح مغز و اعصاب سراسر جهان عضو آن هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر