jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۶۷۶ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پیرو درج مطلبی در صفحه 16 روزنامه جوان مورخ یکشنبه 29 فروردین 1395 با عنوان «رسانه ملی، جانبازان را به بازیگران سینما فروخت» اداره‌کل روابط‌عمومی رسانه ملی توضیحاتی را به‌عنوان پاسخ شبکه سه سیما ارائه کرد.

در این جوابیه آمده است: درخصوص پوشش کامل مراسم قدردانی از 29 جانباز سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های شهدا به اطلاع می‌رساند با توجه به هماهنگی به‌عمل آمده با مدیر روابط عمومی نیروی زمینی ارتش و مسئولان محترم هماهنگی مراسم، مقرر شده بود به‌دلیل زمان‌بندی ورود تیم‌ها و پخش آگهی بازرگانی و ...، مراسم ویژه قدردانی از ساعت 16 و 15 دقیقه تا 16 و 30 دقیقه به مدت 15 دقیقه انجام شود و مراسم اهدای گل توسط بازیکنان و کادر فنی تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیز با ورود بازیکنان به زمین صورت گیرد. اما متأسفانه علی رغم هماهنگی به‌عمل آمده، فرماندهی محترم نیروی زمینی ارتش، با تاخیر یعنی در ساعت 16 و 40 دقیقه وارد ورزشگاه شدند و مراسم، دقایقی پس از ورود ایشان تقریبا همزمان با پخش آگهی‌های بازرگانی از ساعت 16.41.36 تا 16.51.37 آغاز شد. پخش آگهی‌ها نیز طبق جدول زمان‌بندی برنامه (کنداکتور) و بر اساس هماهنگی قبلی و تعهد سازمان به صاحبان آگهی‌ها انجام گرفت و پس از آگهی‌های بازرگانی نیز ادامه مراسم پخش شد.

از سوی دیگر باید یادآور شد که مراسم اهدای گل توسط بازیکنان به جانبازان و خانواده معظم شهدا از طرف سازمان لیگ لغو شده بود که پس از پیگیری‌های مکرر صداوسیما، مدیر روابط‌عمومی نیروی زمینی ارتش اعلام کرد؛ علی رغم هماهنگی‌های قبلی و پیش‌بینی لازم، متاسفانه سازمان لیگ این مراسم را لغو کرده که در حال پیگیری از فدراسیون و سازمان لیگ هستیم. یادآور می‌شود که در سنوات گذشته، تمامی مراسم‌های فرهنگی و ارزشی در مناسبت‌های مختلف در ورزشگاه‌ها قبل از مسابقات فوتبال با هماهنگی به نحو احسن پوشش داده شده است. در ضمن برنامه‌ریزی لازم برای پخش گزیده مراسم فوق در برنامه پربیننده نود نیز انجام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر