jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۴۷۸ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۲۱:۰۵

چانینگ تاتوم با قسمت دوم کمدی اکشن جاسوسی «کینگزمن» به عنوان یکی از بازیگران اصلی همکاری می کند. این فیلم با نام «کینگزمن: دایره طلایی» جلوی دوربین می رود.

تاتوم در یک جاسوس بازی تازه

به گزارش جام جم آنلاین ، متیو ون که نسخه اصلی فیلم را کارگردانی کرد، برای بار دوم پشت دوربین این کمدی اکشن نوجوانانه قرار می گیرد.

هنوز معلوم نیست تاتوم در داستان قسمت دوم این مجموعه فیلم، چه نقشی را بازی خواهد کرد. تهیه کنندگان فیلم هم، در این باره صحبتی نکرده اند.

این بازیگر به جمع هنرمندانی مثل هالی بری، جولین مور، پدرو پاسکال (بازیگر مجموعه «بازی تاج و تخت») و التون جان می پیوندد، که قرار است دیگر نقش های مهم فیلم را بازی کنند.

احتمال زیادی وجود دارد کالین فیرث بازیگر اصلی قسمت اول هم دوباره به جمع بازیگران قسمت دوم بپیوندد اما هنوز خبری در این رابطه منتشر نشده است.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، متیو ون فیلمنامه قسمت تازه فیلم را با همکاری جین گلدمن نوشته و کلید فیلم برداری آن قرار است تا یک ماه دیگر زده شود.

تهیه کنندگان این کمدی اکشن جاسوسی از حالا تاریخ 16 ژوئن سال 2017 را به عنوان زمان نمایش عمومی آن اعلام کرده اند و امید زیادی به موفقیت بالای مالی آن دارند.

نسخه اصلی فیلم دو سال قبل موفق به یک فروش بین المللی بالای 414 میلیون دلاری شد. این در حالی بود که کسی پیش بینی چنین موفقیتی را برای این فیلم نمی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر