jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۹۶۴۶۸   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۶

احتمال حضور مهناز افشار، فرهاد اصلانی و بهرام رادان در «سردبیر»

مذاکره فیلمسازان ایران و آمریکا برای ساخت یک اثر مشترک

سرتیپی از ساخت فیلم مشترک با آمریکا خبر داد.

مذاکره فیلمسازان ایران و آمریکا برای ساخت یک اثر مشترک

به گزارش جام جم سیما ، علی سرتیپی تهیه‌کننده سینما در خصوص جدیدترین فعالیت سینمایی خود گفت: در حال حاضر ساخت فیلمی مشترک با کشور آلمان به کارگردانی مصطفی کیایی را در دستور کار داریم که بخشی از سرمایه‌گذاری آن را کلن آلمان انجام می‌دهد. امیدوارم امسال بتوانیم این فیلم را کلید بزنیم. همچنین مذاکراتی را جهت ساخت فیلمی مشترک با آمریکا انجام دادیم که امیدوارم آن نیز به نتیجه برسد.

این تهیه‌کننده همچنین در مورد آخرین وضعیت اکران «دراکولا» به کارگردانی رضا عطاران بیان کرد: طی یکی دو هفته آینده پروانه نمایش این فیلم صادر می‌شود و در عید فطر اکران خواهیم کرد.

سرتیپی در خصوص ساخت فیلم «سردبیر» به کارگردانی مجید جوزانی گفت: پیش تولید این اثر حدود یکی دو هفته آینده آغاز خواهد شد. در مورد انتخاب بازیگر با چهره‌هایی چون مهناز افشار، فرهاد اصلانی و بهرام رادان مذاکراتی داشتیم اما حضور آنها هنوز قطعی نشده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر