jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۳۳۱ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری دو کلاهبردار حرفه‌ای که اقدام به جعل اسناد خرید از دستگاه‌های کارتخوان می‌کردند، خبر داد.

ایمان شهسواری در این‌باره گفت: متهمان با توجه به این‌که سال‌ها در کار تایپ و تکثیر اشتغال داشته‌اند، با شناسایی مغازه‌هایی که دستگاه کارتخوان را در اختیار مشتریان قرار می‌دادند، با تهیه کارت‌های هدیه با مدارک جعلی ابتدا از فروشگاه خرید صوری انجام می‌دادند.

وی تصریح کرد: اعضای این باند سپس با استفاده از دستگاه فاکس حرارتی و کامپیوتر، نمونه رسید خرید صوری را به مبلغ مورد نظر خود جعل و سپس با مراجعه دوباره به مغازه‌های مالباختگان اقدام به خرید‌هایی با مبالغ میلیونی می‌کردند.

وی تصریح کرد: اعضای این باند با مراجعه به یک طلافروشی و صرافی در شهر کرمان اقدام به کلاهبرداری به مبلغ حدود 150 میلیون تومان کرده بودند. اعضای این باند توسط ماموران نیروی انتظامی در مشهد دستگیر و به کرمان منتقل و با قرار بازداشت موقت روانه زندان کرمان شدند./ مرکز اطلاع‌رسانی دادگستری استان کرمان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر