jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۳۳۱   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری دو کلاهبردار حرفه‌ای که اقدام به جعل اسناد خرید از دستگاه‌های کارتخوان می‌کردند، خبر داد.

ایمان شهسواری در این‌باره گفت: متهمان با توجه به این‌که سال‌ها در کار تایپ و تکثیر اشتغال داشته‌اند، با شناسایی مغازه‌هایی که دستگاه کارتخوان را در اختیار مشتریان قرار می‌دادند، با تهیه کارت‌های هدیه با مدارک جعلی ابتدا از فروشگاه خرید صوری انجام می‌دادند.

وی تصریح کرد: اعضای این باند سپس با استفاده از دستگاه فاکس حرارتی و کامپیوتر، نمونه رسید خرید صوری را به مبلغ مورد نظر خود جعل و سپس با مراجعه دوباره به مغازه‌های مالباختگان اقدام به خرید‌هایی با مبالغ میلیونی می‌کردند.

وی تصریح کرد: اعضای این باند با مراجعه به یک طلافروشی و صرافی در شهر کرمان اقدام به کلاهبرداری به مبلغ حدود 150 میلیون تومان کرده بودند. اعضای این باند توسط ماموران نیروی انتظامی در مشهد دستگیر و به کرمان منتقل و با قرار بازداشت موقت روانه زندان کرمان شدند./ مرکز اطلاع‌رسانی دادگستری استان کرمان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر