jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۳۳۰   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فعالیت گشت‌های طرح امنیت اخلاقی در پایتخت آغاز شد و ماموران با مصادیق بدپوششی، کشف حجاب در خودرو و مزاحمت برای نوامیس برخورد می‌کنند.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، ماموران پلیس در قالب گشت‌های مختلف از صبح شنبه در نقاط مختلف پایتخت مستقر شده و با بدپوششی، کشف حجاب داخل خودرو، آلودگی صوتی، مزاحمت برای نوامیس، سگ‌گردانی و... برخورد می‌کنند. بنابراین گروه‌های مختلف گشت‌ امنیت اخلاقی در مقابل پاساژها، مراکز خرید، میادین اصلی مستقر و به گشت‌زنی در بزرگراه‌ها و خیابان‌های پرتردد خواهند پرداخت. این در حالی است که ماموران پلیس خودروی برخی از هنجارشکنان را که راننده یا سرنشینان آن اقدام به کشف حجاب کرده بودند توقیف کرده و به برخی از افراد نیز تذکر ‌دادند. برخورد ماموران گشت‌های امنیت اخلاقی با مصادیق بدپوششی فقط محدود به بانوان نبوده و با پسران و مردانی که لباس‌های نامناسب بر تن کنند نیز برخورد می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر