jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۳۳۰ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فعالیت گشت‌های طرح امنیت اخلاقی در پایتخت آغاز شد و ماموران با مصادیق بدپوششی، کشف حجاب در خودرو و مزاحمت برای نوامیس برخورد می‌کنند.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، ماموران پلیس در قالب گشت‌های مختلف از صبح شنبه در نقاط مختلف پایتخت مستقر شده و با بدپوششی، کشف حجاب داخل خودرو، آلودگی صوتی، مزاحمت برای نوامیس، سگ‌گردانی و... برخورد می‌کنند. بنابراین گروه‌های مختلف گشت‌ امنیت اخلاقی در مقابل پاساژها، مراکز خرید، میادین اصلی مستقر و به گشت‌زنی در بزرگراه‌ها و خیابان‌های پرتردد خواهند پرداخت. این در حالی است که ماموران پلیس خودروی برخی از هنجارشکنان را که راننده یا سرنشینان آن اقدام به کشف حجاب کرده بودند توقیف کرده و به برخی از افراد نیز تذکر ‌دادند. برخورد ماموران گشت‌های امنیت اخلاقی با مصادیق بدپوششی فقط محدود به بانوان نبوده و با پسران و مردانی که لباس‌های نامناسب بر تن کنند نیز برخورد می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر