jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۲۷۲   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بارش‌های شدید، تگرگ و سیلابی شدن دشت‌ها و تالاب‌ها در دهلران باعث تخریب لانه‌ها، سرگردانی و تلف شدن گونه‌های مختلف پرنده شده است.

بارش سیل‌آسای برف وتگرگ به همان سیاقی که باعث تخریب برخی از تاسیسات آبی و زراعی و سازه‌های مسکونی و تجاری استان ایلام شده چرخه زیست پرندگان در زیستگاه‌های گرمسیری شهرستان دهلران را نیز مختل کرده به‌طوری که لاشه‌های پرندگان و ورود سرگردان آنان به فضاهای مسکونی جایگزین رویداد آشنای مشاهده پرندگان بر درختان و گوشه وکنار دشت‌ها و تالاب‌های دهلران شده است. از جمله این پرندگان متوحش و سرگردان جغداست که این روزها برای در امان ماندن از خطرات تگرگ و بارش شدید وارد خانه‌های مسکونی مردم می شود. ‌/‌ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر