jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۶۰۸۲ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۹

مهدی طارمی به کارت زردی که در بازی با استقلال گرفت، معترض است و می خواهد به این تصمیم محسن ترکی اعتراض کند.

اعتراض طارمی پذیرفته می شود

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ورزش سه ، اعتراض مهدی طارمی پذیرفته می شود به این دلیل که در ماده 67 آئین نامه انضباطی اگر چه عنوان شده اعتراض به تصمیمات فنی داوران ممنوع است اما اشاره شده کمیته انضباطی این اختیار را دارد کارت زرد و قرمزی که به اشتباه از سوی داور به بازیکن داده می شود را پس بگیرد. این اتفاق به دفعات در فوتبال ایران رخ داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر