jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۹۳۸   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جنایتکار که زنی را در خانه به قتل رسانده بود، ‌پس از 15 سال پنهان کردن این جنایت دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ماموران آگاهی شهرستان دماوند سال 1380 در جریان قتل زنی قرار گرفتند. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری قاتل وی آغاز شد. در ادامه تحقیقات مردی به نام علی به عنوان مظنون در این جنایت بازداشت شد. او هر گونه ارتباط با قتل این زن ر ا انکار کرد. در جریان تحقیقات ماموران مدارکی که نشان دهد وی در این قتل نقش داشته باشد، به دست نیامد و علی آزاد شد.

ماموران در تحقیقات بعدی افراد دیگری را هم به عنوان مظنون به پلیس آگاهی فراخواندند، اما از آنها اطلاعاتی درباره این جنایت به دست نیامد و همگی آزاد شدند.

ماموران همچنان در جست‌وجوی سرنخ‌هایی برای رازگشایی از این جنایت بودند تا این‌که با گذشت 15 سال از وقوع این جنایت چند روز پیش به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد، علی همان نخستین مظنون بازداشت شده در این جنایت نقش داشته است. مخفیگاه او را شناسایی کردند و وی دستگیر شد.

سرهنگ شیخ‌مراد مرادی، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند دراین‌باره گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و این بار پس از سکوت 15 ساله به قتل زن جوان اعتراف و بیان کرد که به دلیل اختلافات قبلی، مقتول را با ضرباتی به سرش از پای درآورده و جسدش را از بالای پل به داخل رودخانه انداخته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر