jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۳۸ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جنایتکار که زنی را در خانه به قتل رسانده بود، ‌پس از 15 سال پنهان کردن این جنایت دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ماموران آگاهی شهرستان دماوند سال 1380 در جریان قتل زنی قرار گرفتند. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری قاتل وی آغاز شد. در ادامه تحقیقات مردی به نام علی به عنوان مظنون در این جنایت بازداشت شد. او هر گونه ارتباط با قتل این زن ر ا انکار کرد. در جریان تحقیقات ماموران مدارکی که نشان دهد وی در این قتل نقش داشته باشد، به دست نیامد و علی آزاد شد.

ماموران در تحقیقات بعدی افراد دیگری را هم به عنوان مظنون به پلیس آگاهی فراخواندند، اما از آنها اطلاعاتی درباره این جنایت به دست نیامد و همگی آزاد شدند.

ماموران همچنان در جست‌وجوی سرنخ‌هایی برای رازگشایی از این جنایت بودند تا این‌که با گذشت 15 سال از وقوع این جنایت چند روز پیش به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد، علی همان نخستین مظنون بازداشت شده در این جنایت نقش داشته است. مخفیگاه او را شناسایی کردند و وی دستگیر شد.

سرهنگ شیخ‌مراد مرادی، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند دراین‌باره گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و این بار پس از سکوت 15 ساله به قتل زن جوان اعتراف و بیان کرد که به دلیل اختلافات قبلی، مقتول را با ضرباتی به سرش از پای درآورده و جسدش را از بالای پل به داخل رودخانه انداخته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر