jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۳۰ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مردی که با دستبرد به مغازه‌ای طلاهای موجود در گاوصندوق آن را دزدیده بود هنگام فروش طلاها دستگیر شد.

سرهنگ علیرضا صالحی، فرمانده انتظامی شهرستان خاتم در این باره گفت: دو روز پیش ماموران در تماس مردمی از ماجرای دستبرد شبانه به یک مغازه پارچه‌فروشی در بخش مروست مطلع شدند. ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند سارق شب‌رو با ورود به این مغازه، گاوصندوق را تخریب کرده و طلاهایی به ارزش 40 میلیون تومان ر ا دزدیده است. وی اضافه کرد: همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری سارق شب‌رو ادامه داشت تا این که روز بعد در تماس یکی از طلافروشان یزدی باخبر شدند مردی به مغازه طلافروشی آمده و قصد دارد طلاهایی بدون فاکتور را بفروشد.

ماموران با حضور در مغازه طلافروشی، مرد مظنون را بازداشت کردند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد که شبانه به مغازه شاکی دستبرد زده بود که در فروش آن ناکام ماند./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر