jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۳۰ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مردی که با دستبرد به مغازه‌ای طلاهای موجود در گاوصندوق آن را دزدیده بود هنگام فروش طلاها دستگیر شد.

سرهنگ علیرضا صالحی، فرمانده انتظامی شهرستان خاتم در این باره گفت: دو روز پیش ماموران در تماس مردمی از ماجرای دستبرد شبانه به یک مغازه پارچه‌فروشی در بخش مروست مطلع شدند. ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند سارق شب‌رو با ورود به این مغازه، گاوصندوق را تخریب کرده و طلاهایی به ارزش 40 میلیون تومان ر ا دزدیده است. وی اضافه کرد: همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری سارق شب‌رو ادامه داشت تا این که روز بعد در تماس یکی از طلافروشان یزدی باخبر شدند مردی به مغازه طلافروشی آمده و قصد دارد طلاهایی بدون فاکتور را بفروشد.

ماموران با حضور در مغازه طلافروشی، مرد مظنون را بازداشت کردند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد که شبانه به مغازه شاکی دستبرد زده بود که در فروش آن ناکام ماند./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر