اهدای جوایز به دست عقیلی و زند وکیلی

تکلیف لباهنگ «خندوانه» مشخص شد

تکلیف لباهنگ «خندوانه» که برای مدتی هوادران و نگاه‌های زیادی را به خود جلب کرده بود، شب گذشته با اهدای جوایز به برگزیدگان این مسابقه معلوم شد. لباهنگ خندوانه‌ای همچنان در طول این برنامه به صورت یک بخش، جدا از مسابقه ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۸۹۵۷۷۶
تکلیف لباهنگ «خندوانه» مشخص شد

جوان هم ضمن تشکر از همه مردم و با اشاره به حدود 7 میلیون و خرده‌ای رأی علاقه‌مندان در این مسابقه، گفت که شما کمک کردید تا همه با هم توانستیم تجربه فوق‌العاده‌ای را کسب کنیم. هر چند که شکل کلی این ایده از جای دیگری گرفته شده، ولی ما موفق شدیم تا این اتفاق را این جا و در کشور خودمان اجرا کنیم.

او همچنین در بخش دیگری از حرف‌هایش لباهنگ و این برنامه را به جهت تنوع ترانه و موسیقی‌هایش خیال‌انگیز خواند و یادآور شد که «خندوانه» من بعد هم با شیوه مشابه سری قبل در همه ایام غیر از ما‌ه‌های محرم و صفر ادامه دارد. بعد هم افزود: ما قصد نداشتیم که تا آخر سال این طور لباهنگ و برنامه را پخش کنیم و آنقدرها هم یک تخته‌مان کم نیست، بلکه برای تفریح و ایجاد بهانه شادی در ایام عید این تصمیم را گرفتیم و باز هم از حمایت‌های شما ممنونم.

در ادامه مهمانانی که همه از شرکت‌کنندگان لباهنگ بودند، در استودیو حاضر شدند. امیرحسین مدرس، علی لک‌پوریان، علیرضا کمالی، امیرحسین رستمی و میلاد کی‌مرام به عنوان سری اول مهمانان به روی صحنه آمدند.

طی این حضور هر یک برای مردم آرزویی کردند و لک‌پوریان هم ضمن آرزو، از تعجب و شوکه‌شدنش هنگام رای‌گیری و دیدن تفاوت رأیش با اشکان خطیبی در سامانه گفت. همچنین جوان از حفظ لباهنگ در طول «خندوانه» و خارج از بحث مسابقه‌ای آن خبر داد.

بعد از یک رفت و برگشت، جوان علی زندوکیلی را دعوت و ضمن درخواست اجرای قطعه‌ای از او خواست تا آن‌ها را در عملیات محیرالعقول اهدای جوایز یاری کند. بعد از این هم مهمانان به همراه جناب خان دوباره حاضر شدند و کی‌مرام پیراهن تیم ملوان را به او هدیه کرد.

جناب خان هم ضمن تشکر پس از آن که رامبد او را دوست خود خواند، اعلام کرد که مسئله این رفاقت را در جوامع تکذیب کرده و حالا هم در رسانه‌ها قصد تکذیب دارد.

در بین این صحبت‌ها با دعوت رامبد، امیرعلی نبویان در حالی وارد شد که جناب خان برایش شعر اختصاصی که سروده بود را خواند.

نبویان هم بعد از حضورش به درخواست جوان آرزو کرد که بعد از سلامتی، خدا این سعه صدر را بدهد که اخلاق را پاس بداریم و به هم احترام بگذاریم.

تکذیبیه جناب‌خان در رسانه‌ها/ اهدای جوایز فینالیست‌های لباهنگ خندوانه به دست عقیلی و زندوکیلی

سپس در قسمتی دیگر مدرس یکی از ترانه‌های معروف قدیم تهران را خواند و بعد کمالی سر گفتگو را با جناب‌خان باز کرد تا جایی که کی‌مرام پرسید که «چرا تو هنوز ازدواج نکردی؟! و اگر می‌خواهی ما پا درمیانی کنیم.»

جناب خان با شنیدن این سوال آهی کشید و گفت: «قشنگ روی نقطه حساس زندگی مو دست گذاشتی، هنوز این داستان ادامه داره که البته اگر شما مداخله نکنی حل می‌شه.»

بعد هم در پاسخ به این که طرفدار پرسپولیس است یا استقلال ادامه داد: «مو کاری به این تیم‌های تهرانی ندارم ... .»

وقتی باز هم یک تنفس رسانه‌ای صورت گرفت، سالار عقیلی به روی صحنه آمد و ضمن خواندن قطعه «خوشه‌چین»، از اجرای خوب اقدسی و خاطره شبی گفت که در فرودگاه با وجود این که از گیت رد شده بود، با شنیدن قطعه «ایران» از داخل سالن مجدداً برمی گردد و تا آخر اجرای ارشا اقدسی را با آن جلوه‌های ویژه در حالی می‌بیند که همه سوار هواپیما شده بودند.

اما پخش قطعات کوتاهی از پشت صحنه موردی بود که در ادامه به نمایش گذاشته شد و سپس با حضور اشکان خطیبی، عقیلی و زندوکیلی برای اهدای جوایز به روی صحنه آمدند. به این طریق جایزه نفر سوم یعنی اشکان خطیبی توسط علی زندوکیلی به او تقدیم شد و او هم هدیه حامی برنامه را به کودکان اوتیسم اهدا کرد.

هنگام اعطای جایزه نفر دوم یعنی ارشا اقدسی که به علت سفرکاری‌اش برای مدیریت جلوه‌های ویژه کاری در ایران حضور نداشت، رامبد از فیلمی که او فرستاده بود گفت و پس از پخش فیلم که اقدسی در قسمتی از آن بیان کرد: «این اولین باری بود که در ایران می‌خواستم جایزه بگیرم، آن هم برای یک مورد بی‌ربط به کارم»؛ کی مرام به نیابت از او به روی صحنه آمد و جایزه را دریافت کرد.

بعد هم نبویان جایزه‌اش را از دست سالار عقیلی گرفت و ضمن تشکر از مردم آمل و مازندران گفت: من هم نیمی از این هدیه را به زخم زندگی‌ام می‌زنم و باقی را به مرکز توانبخشی آمل اهدا می‌کنم.

در پایان جوان باز هم از همه تشکر کرد و علاوه بر آرزوی سلامتی و پرروزی بودن برای همه مردم ایران، یادآور شد «خندوانه» باز با حمایت شما مقام اول را در بین پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی به خود اختصاص داد و من به شما و همه دوستان و همکارانم بابت این همراهی افتخار می‌کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها