jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۵۵ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد سه زنه به اتهام قتل همسر سوم خود تحت تعقیب قرار گرفت.

به گزارش جام‌جم، ساعت 17 دوشنبه ماموران پلیس در جریان قتل زنی در یکی از محله‌های مشهد قرار گرفتند. تیم جنایی پس از حضور در محل قتل متوجه شدند، زن جوان با بند قنداق نوزاد شش ماهه‌اش خفه شده است.

زنی که ماجرا را به پلیس گزارش کرده بود نیز در تحقیقات گفت: همسرم سه بار ازدواج کرده و من همسر اول او هستم. امروز متوجه صدای گریه نوزاد شش‌ماهه هووی خود شدم و به مقابل خانه آنها در طبقه بالا رفتم. هرچه صدا زدم کسی جواب نداد. نگران شده و وارد خانه شدم که با جسد زن جوان رو به رو شدم. پس از بررسی‌های مقدماتی مشخص شد، مرد سه زنه بر سر خرید مبل با همسر سومش اختلاف داشته و به احتمال قوی او مرتکب جنایت شده است. قاتل پس از این جنایت از محل گریخته بود که تحت تعقیب قرار گرفته است. همچنین یکی از بستگان مرد جوان به اتهام همکاری در قتل با قرار قانونی از سوی قاضی سیدجواد حسینی بازداشت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر