jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۹۵۳۷۴ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۶

در حالی که نسخه تازه اکشن ماجراجویانه «کتاب جنگل» هنوز به روی پرده سینماهای نرفته، خبر تولید قسمت دوم آن به صورت رسمی اعلام شد.

تولید قسمت دوم اکشن «کتاب جنگل» همزمان با اکران نسخه قبلی

به گزارش جام جم آنلاین ، جان فاورو کارگردان نسخه احیا شده این فانتزی خانوادگی در یک گفت گوی تازه با اسکرین اینترنشنال، گفت دومین قسمت آن بزودی وارد مرحله تولید می شود.

با آن که «کتاب جنگل» تازه تا چند هفته دیگر اکران عمومی می شود، منتقدان سینمایی نقدهای مثبت زیادی برای آن نوشته و به تحسین فیلم و کارگردان آن پرداخته اند.

به گفته فاورو:« زمانی که نسخه تازه را می ساختم، صحبت هایی با کمپانی والت دیزنی بود که قسمت های بعدی فیلم را هم تولید کنیم. آن زمان این بحث چندان جدی نبود. اما حالا، این بحث هم برای من و هم برای کمپانی دیزنی جدی است.»

کمپانی والت دیزنی اعلام کرده بزودی اطلاعات تازه ای در باره قسمت دوم «کتاب جنگل» در اختیار رسانه های گروهی خواهد گذاشت. به احتمال زیاد، همکاران قسمت اول با دومین قسمت آن هم همکاری خواهند کرد.

بازیگرانی مثل بیل موری، ادریس البا، اسکارلت جوهانسن و بن کینگزلی، به عنوان بازیگر با این فیلم همکاری کرده اند. این اکشن فانتزی، براساس داستان کتاب پرخواننده رودیارد کیپلینگ ساخته شده است

کمپانی والت دیزنی در سال 1967 نسخه ای انیمیشنی از این کتاب پرطرفدار را تهیه کرد، که با استقبال خوب تماشاگران روبرو شد. این انیمیشن در حال حاضر، لقب یکی از کلاسیک های تاریخ سینما را گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر