jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۲۴۵ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مجید مجیدی، کارگردان متعهد، دغدغه‌مند و ارزشی سینمای ایران که او را با فیلم‌های ماندگاری چون بچه‌های آسمان، رنگ خدا و آواز گنجشک‌ها می‌شناسیم، روز گذشته و در مراسم ویژه هفته هنر انقلاب اسلامی که در حوزه هنری برگزار شد، عنوان چهره هنر انقلاب در سال 94 را از آنِ خود کرد.

دلیل اعطای این عنوان ارزشمند به او کارگردانی فیلم فاخر و ماندگار «محمد رسول‌الله» بود که سال گذشته به اکران عمومی درآمد. بجز مجیدی، هنرمندانی چون پرویز پرستویی، جواد افشار، عبدالحمید قدیریان، هادی محمدیان و بهناز ضرابی‌زاده، از نامزدهای دریافت عنوان چهره سال هنر انقلاب بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر