jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۱۰۱   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سام قریبیان، پسر فرامرز قریبیان، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است. سام پیش از این در عرصه فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی تجربه‌هایی داشت و به‌عنوان بازیگر در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی نیز حضور پیدا کرده بود.

قریبیان این روزها قصد دارد در نمایش «نگاهمان می‌کنند» نوشته نغمه ثمینی و کارگردانی محمدرضا اصلی روی صحنه برود. در این نمایش علاوه بر قریبیان مسعود کرامتی، فرشته صدرعرفایی، نازنین فراهانی و شیدا خلیق بازی می‌کنند و کرامتی علاوه بر کارگردانی نمایش به‌عنوان بازیگر هم روی صحنه حاضر می‌شود.

کرامتی درباره این نمایش به مهر گفت: مضمون این نمایش، اجتماعی است و سعی دارد معضلات انسان معاصر چون شک و تردید، خیانت و لو رفتن زندگی خصوصی افراد را مطرح کند. کرامتی امیدوار است، این نمایش با استقبال خوبی مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر