jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۱۰۱ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سام قریبیان، پسر فرامرز قریبیان، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است. سام پیش از این در عرصه فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی تجربه‌هایی داشت و به‌عنوان بازیگر در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی نیز حضور پیدا کرده بود.

قریبیان این روزها قصد دارد در نمایش «نگاهمان می‌کنند» نوشته نغمه ثمینی و کارگردانی محمدرضا اصلی روی صحنه برود. در این نمایش علاوه بر قریبیان مسعود کرامتی، فرشته صدرعرفایی، نازنین فراهانی و شیدا خلیق بازی می‌کنند و کرامتی علاوه بر کارگردانی نمایش به‌عنوان بازیگر هم روی صحنه حاضر می‌شود.

کرامتی درباره این نمایش به مهر گفت: مضمون این نمایش، اجتماعی است و سعی دارد معضلات انسان معاصر چون شک و تردید، خیانت و لو رفتن زندگی خصوصی افراد را مطرح کند. کرامتی امیدوار است، این نمایش با استقبال خوبی مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر