jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۹۷۹ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۵

تصویری از مهم ترین لحظه تاریخ دو و میدانی ایران را اینجا ببینید.

مهمترین لحظه تاریخ دوومیدانی ایران +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، مهمترین لحظه تاریخ دوومیدانی ایران ، در این لحظه رقم خورده است ، زمانی که تیمور غیاثی مانع ٢.٢١ متری را با یک پرش فاسبوری استایل پشت سر گذاشته تا طلای بازی های آسیایی تهران را ببرد . از آن روز با ١٠٠ هزار تماشاچی و ده ها خبرنگاری که لحظه به لحظه پرش غیاثی را ثبت می کردند ، آنقدر گذشته که چند نسل بعد هیچ کس یادش نیاید امروز تولد ستاره دوومیدانی ایران در دهه ٥٠ است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر