jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۹۶۱   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۰

راگبی یکی از ورزش های پرتحرکی است که در آن انواع آسیب دیدگی وجود دارد.

یک مصدومیت عادی و وحشتناک در راگبی! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در راگبی دست می شکند و گاهی پا. ضربه به سر هم اتفاقی عادی است اما خوشبختانه کلاه راگبی بازان مانع از مصدومیت های جدی تر می شود. انواع ضربه و کوفتگی بر روی سایر اندام ها نیز عادی است. در تصویری که در زیر می بینید یک راگبی باز فرانسوی دچار یکی از همان مصدومیت هایی شده است که در راگبی خیلی عادی به شمار می رود ، مصدومیتی که البته خیلی هم وحشتناک است. این راگبی باز عکسی از بینی خود که به شدت زخمی شده بر روی اینستاگرام قرار داد. قسمتی از گوشت بینی او در حریان یک مسابقه کنده شده است! این مصدومیت در رقابت های جام جهانی راگبی برای وی به وجود آمده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر