jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۹۶۱ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۰

راگبی یکی از ورزش های پرتحرکی است که در آن انواع آسیب دیدگی وجود دارد.

یک مصدومیت عادی و وحشتناک در راگبی! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در راگبی دست می شکند و گاهی پا. ضربه به سر هم اتفاقی عادی است اما خوشبختانه کلاه راگبی بازان مانع از مصدومیت های جدی تر می شود. انواع ضربه و کوفتگی بر روی سایر اندام ها نیز عادی است. در تصویری که در زیر می بینید یک راگبی باز فرانسوی دچار یکی از همان مصدومیت هایی شده است که در راگبی خیلی عادی به شمار می رود ، مصدومیتی که البته خیلی هم وحشتناک است. این راگبی باز عکسی از بینی خود که به شدت زخمی شده بر روی اینستاگرام قرار داد. قسمتی از گوشت بینی او در حریان یک مسابقه کنده شده است! این مصدومیت در رقابت های جام جهانی راگبی برای وی به وجود آمده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر