jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۸۹۴۵۸۸ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

دزدان مسلح وقتی خود را محاصره پلیس دیدند تعقیب و گریز را آغاز کردند. سرانجام پس از درگیری مسلحانه در حاشیه بزرگراه دو سارق دستگیر شدند.

14 بهمن سال گذشته مرد جوانی با مراجعه به کلانتری آزادی از سرقت مسلحانه خودرو پرایدش خبر داد. این مرد در مورد نحوه سرقت خودروی خود گفت: حوالی ساعت 14 در حال رفتن به خانه ام بودم که تلفن همراهم زنگ خورد. برای جواب دادن به تلفن کنار خیابان پارک کردم. مشغول صحبت با تلفن همراهم بودم که مرد قوی هیکلی اسلحه‌ای روی سرم قرار داد و همدست او مدعی شد اگر زندگی‌ام را دوست دارم باید از خودرو پیاده شوم. آنها مرا به گوشه‌ای پرتاب کردند و سپس با سرقت خودرو متوالی شدند.

با تشکیل پرونده و به دستور بازپرس ویژه سرقت، پرونده در اختیار کارآگاهان اداره هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت. در حالی که هیچ سرنخی از سارقان وجود نداشت سرانجام ماموران متوجه شدند خودروی سرقتی در حال تردد در اتوبان همت است. بلافاصله گشت انتظامی برای متوقف کردن خودرو وارد عمل شد اما راننده بدون توجه به هشدار پلیس اقدام به فرار کرد . در جریان عملیات تعقیب و گریز خودروی سارقان پس از برخورد با دو خودروی پراید دیگر متوقف شد اما دو سرنشین آن با رها کردن خودرو اقدام به فرار و شلیک به سمت ماموران کردند.

سرانجام پس از تعقیب و گریز در حاشیه اتوبان همت ماموران موفق شدند با شلیک چند تیر هوایی دو مرد سارق را متوقف کنند.هفته گذشته با انتقال هر دو متهم به دادسرای ویژه سرقت آنها به سرقت خودروی پراید با تهدید اسلحه اعتراف کردند.

مهرداد سردسته باند در بازجویی‌ها مدعی شد: چند ماه قبل اسلحه کلت را به قیمت 140 هزار تومان از غرب کشور خریدم و به تهران آمدم. در این مدت با همدستی دوستم موفق شدیم چهار خودرو را مسلحانه سرقت کنیم. بعد از هر سرقت من خودروها را به یکی از شهرهای غربی می‌بردم و به قاچاقچیان می‌فروختم. از این راه تا به حال 10 میلیون تومان به جیب زدم. با اعترافات سارق مسلح و همدستش، بازپرس پرونده آنها را برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت و در اختیار کاراگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر