jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۵۰۰ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با تصمیم کادر فنی تمرین امروز آنها تعطیل است و برانکو برای بازی با استقلال شاگردانش را از فردا (سه‌شنبه) تمرین می‌دهد. سرمربی قرمزها دیروز و در جریان ریکاوری بازیکنانش در درفشی فر در نشستی خبری حضور یافت و برای دقایقی پاسخگوی پرسش خبرنگاران بود.

آنچه در ادامه می‌آید بخش‌هایی از صحبت‌های برانکو در آستانه بازی با استقلال است:

قبل از هر چیز دربازه بازی با ملوان بگویید

پیروزی خوبی را مقابل ملوان به‌دست آوردیم و از این بابت خوشحالم. بازیکنان‌مان از لحاظ تکنیکی، تاکتیکی، بدنی، روحی و روانی آماده بودند و با این اعتماد به نفس توانستند یک بازی سخت را با پیروزی به پایان برسانند. وحدت بین بازیکنان و هو‌اد‌ا‌ران که بهترین هو‌اد‌ا‌ران جهان هستند در کنار مدیریت خوب باشگاه و در راس آن آقای طاهری، کیفیت مضاعفی به تیم ما داده است. از همین جا هم دعوت می‌کنم که هو‌اد‌ا‌ران جمعه آینده برای تماشای بزرگ ترین دربی آسیا به ورزشگاه بیایند.

از عملکرد خط دفاعی تیمتان راضی هستید؟

دفاع از خط حمله شروع می‌شود. مثلا در بازی با ملوان دوست دارم بگویید که ملوان بجز ضربه پنا‌لتی‌ که به اعتقاد ما درست نبود و ضربات آزاد زیادی که داور به آنها داد و ما را عصبانی کرد، چه موقعیتی داشت؟

اما آمار گل‌های خورده پرسپولیس زیاد است...

شاید این طور باشد، ما در برخی از بازی‌ها اشتباه‌هایی داریم اما کمتر به رقبایمان فرصت گلزنی می‌دهیم.

حالا نوبت بازی با استقلال است.

دربی تهران بزرگ ترین مسابقه آسیاست و دربی‌ها قاعده خاصی ندارند. مهم نیست که تیم‌ها در چه وضعیتی یا چه جایگاهی هستند و اهمیت ندارد کدام بازیکن در بازی هست و کدام نیست. همه تلاشمان را می‌کنیم که هو‌اد‌ا‌رانمان خوشحال شوند؛ چون این بازی برایمان بسیار مهم است و به احتمال زیاد، دربی تهران قهرمان لیگ را مشخص خواهد کرد. البته در این میان از استقلال خوزستان هم نباید غافل شویم، چون خوب بازی می‌کند، برنده می‌شود و فعلا هم در صدر جدول است. ما دوست داریم تا آخرین بازی لیگ با تمام قدرت‌مان ظاهر شویم و عادت به برنده شدن را همچنان ا‌د‌ا‌مه‌ دهیم.

این که گفتید به دنبال موفقیت در آسیا هستید، بلندپروازانه نیست؟

به هیچ‌وجه! با پر‌سپولیس قرارداد دو ساله بسته‌ام و این یعنی من و تیم اهداف زیادی داریم. مطمئنا فصل آینده در آسیا با آمادگی هر‌ چه‌ بهتر وضعیت بهتری خواهیم داشت. خوشحالم که کادر مدیریتی باشگاه با قهرمانی در لیگ ایران قانع نمی‌شود. هو‌اد‌ا‌ران بزرگ تیم بزرگ پر‌سپولیس از ما می‌خواهند در آسیا موفق شویم. همه می‌دانند که در بازی‌های آسیایی پر‌سپولیس صد هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند پس باید به این خواسته هو‌اد‌ا‌ران ارزش قائل شویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر