jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۵۰۰   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با تصمیم کادر فنی تمرین امروز آنها تعطیل است و برانکو برای بازی با استقلال شاگردانش را از فردا (سه‌شنبه) تمرین می‌دهد. سرمربی قرمزها دیروز و در جریان ریکاوری بازیکنانش در درفشی فر در نشستی خبری حضور یافت و برای دقایقی پاسخگوی پرسش خبرنگاران بود.

آنچه در ادامه می‌آید بخش‌هایی از صحبت‌های برانکو در آستانه بازی با استقلال است:

قبل از هر چیز دربازه بازی با ملوان بگویید

پیروزی خوبی را مقابل ملوان به‌دست آوردیم و از این بابت خوشحالم. بازیکنان‌مان از لحاظ تکنیکی، تاکتیکی، بدنی، روحی و روانی آماده بودند و با این اعتماد به نفس توانستند یک بازی سخت را با پیروزی به پایان برسانند. وحدت بین بازیکنان و هو‌اد‌ا‌ران که بهترین هو‌اد‌ا‌ران جهان هستند در کنار مدیریت خوب باشگاه و در راس آن آقای طاهری، کیفیت مضاعفی به تیم ما داده است. از همین جا هم دعوت می‌کنم که هو‌اد‌ا‌ران جمعه آینده برای تماشای بزرگ ترین دربی آسیا به ورزشگاه بیایند.

از عملکرد خط دفاعی تیمتان راضی هستید؟

دفاع از خط حمله شروع می‌شود. مثلا در بازی با ملوان دوست دارم بگویید که ملوان بجز ضربه پنا‌لتی‌ که به اعتقاد ما درست نبود و ضربات آزاد زیادی که داور به آنها داد و ما را عصبانی کرد، چه موقعیتی داشت؟

اما آمار گل‌های خورده پرسپولیس زیاد است...

شاید این طور باشد، ما در برخی از بازی‌ها اشتباه‌هایی داریم اما کمتر به رقبایمان فرصت گلزنی می‌دهیم.

حالا نوبت بازی با استقلال است.

دربی تهران بزرگ ترین مسابقه آسیاست و دربی‌ها قاعده خاصی ندارند. مهم نیست که تیم‌ها در چه وضعیتی یا چه جایگاهی هستند و اهمیت ندارد کدام بازیکن در بازی هست و کدام نیست. همه تلاشمان را می‌کنیم که هو‌اد‌ا‌رانمان خوشحال شوند؛ چون این بازی برایمان بسیار مهم است و به احتمال زیاد، دربی تهران قهرمان لیگ را مشخص خواهد کرد. البته در این میان از استقلال خوزستان هم نباید غافل شویم، چون خوب بازی می‌کند، برنده می‌شود و فعلا هم در صدر جدول است. ما دوست داریم تا آخرین بازی لیگ با تمام قدرت‌مان ظاهر شویم و عادت به برنده شدن را همچنان ا‌د‌ا‌مه‌ دهیم.

این که گفتید به دنبال موفقیت در آسیا هستید، بلندپروازانه نیست؟

به هیچ‌وجه! با پر‌سپولیس قرارداد دو ساله بسته‌ام و این یعنی من و تیم اهداف زیادی داریم. مطمئنا فصل آینده در آسیا با آمادگی هر‌ چه‌ بهتر وضعیت بهتری خواهیم داشت. خوشحالم که کادر مدیریتی باشگاه با قهرمانی در لیگ ایران قانع نمی‌شود. هو‌اد‌ا‌ران بزرگ تیم بزرگ پر‌سپولیس از ما می‌خواهند در آسیا موفق شویم. همه می‌دانند که در بازی‌های آسیایی پر‌سپولیس صد هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند پس باید به این خواسته هو‌اد‌ا‌ران ارزش قائل شویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر