jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۴۳۱۷ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۴

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن خبر داد:

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ۲۳ فروردین

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن از آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در بازه زمانی یکم اردیبهشت ماه لغایت ۱۰ خردادماه سالجاری از فردا خبرداد.

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ۲۳ فروردین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مرتضی جعفری مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن با اعلام این خبر، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از تاریخ یکم اردیبهشت لغایت ۱۰ خردادماه سالجاری از فردا دوشنبه ۲۳ فروردین ساعت ۸:۳۰ آغاز خواهد شد.

وی افزود: متقاضیان می توانند به صورت همزمان از طریق سیستم اینترنتی و مراکزفروش بلیت نسبت به تهیه بلیت مورد نیاز خود اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر