jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۴۳۱۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۴

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن خبر داد:

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ۲۳ فروردین

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن از آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در بازه زمانی یکم اردیبهشت ماه لغایت ۱۰ خردادماه سالجاری از فردا خبرداد.

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ۲۳ فروردین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مرتضی جعفری مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه آهن با اعلام این خبر، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از تاریخ یکم اردیبهشت لغایت ۱۰ خردادماه سالجاری از فردا دوشنبه ۲۳ فروردین ساعت ۸:۳۰ آغاز خواهد شد.

وی افزود: متقاضیان می توانند به صورت همزمان از طریق سیستم اینترنتی و مراکزفروش بلیت نسبت به تهیه بلیت مورد نیاز خود اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر