jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۳۹۶۵   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۶

با نورپردازی پل های غیرهمسطح

شب های منطقه 7 نورانی می شود

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از نورپردازی پل های غیر همسطح منطقه خبر داد و گفت: نور به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر منظر شهری محسوب می شود که نقش تعیین کننده ای در تأمین امنیت شهر و سیما و منظر شهری ایفا می کند.

شب های منطقه 7 نورانی می شود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، محمدعلی شعبانی با تاکید بر اینکه پروژه نورپردازی با هدف ارتقاء زیبایی منظر شهر و بهبود وضعیت نمای پل‌ها به ویژه هنگام شب انجام شد، افزود: در این پروژه پایه های پل های اتوبان صیاد شیرازی، امام علی (ع)، پل های حقانی، نیلوفر، روشندلان و مسیل باختر با استفاده از پروژکتور و نئوفلکس نورپردازی شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه به منظور افزایش پویایی و چشم انداز‌های بصری، افزایش دید رانندگان در هنگام شب و ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان اجرا شد، تصریح کرد: ارتقای کیفیت بصری در شهر، ایجاد جلوه های ویژه با نور، تفاوت چشم انداز شهر در روز و شب، زنده نگه داشتن فضاهای شهری، افزایش ضریب حس اطمینان و کاهش جرایم از جمله اهداف مهم هنر نورپردازی است که در این طرح مدنظر قرار گرفته است.

معاون شهردار منطقه 7 با بیان این مطلب که نورپردازی ها علاوه بر تامین نیازهای تزئینی شهر در فراهم آوردن محیط بصری زیبا و توام با امنیت تاثیرگذار هستند، بیان کرد: از دیگر مباحثی که می توان آن را از برآیندهای کاربردی نورپردازی قلمداد کرد، هویت بخشی به سیمای شهر در شب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر