jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۳۹۶۵ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۶

با نورپردازی پل های غیرهمسطح

شب های منطقه 7 نورانی می شود

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از نورپردازی پل های غیر همسطح منطقه خبر داد و گفت: نور به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر منظر شهری محسوب می شود که نقش تعیین کننده ای در تأمین امنیت شهر و سیما و منظر شهری ایفا می کند.

شب های منطقه 7 نورانی می شود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، محمدعلی شعبانی با تاکید بر اینکه پروژه نورپردازی با هدف ارتقاء زیبایی منظر شهر و بهبود وضعیت نمای پل‌ها به ویژه هنگام شب انجام شد، افزود: در این پروژه پایه های پل های اتوبان صیاد شیرازی، امام علی (ع)، پل های حقانی، نیلوفر، روشندلان و مسیل باختر با استفاده از پروژکتور و نئوفلکس نورپردازی شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه به منظور افزایش پویایی و چشم انداز‌های بصری، افزایش دید رانندگان در هنگام شب و ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان اجرا شد، تصریح کرد: ارتقای کیفیت بصری در شهر، ایجاد جلوه های ویژه با نور، تفاوت چشم انداز شهر در روز و شب، زنده نگه داشتن فضاهای شهری، افزایش ضریب حس اطمینان و کاهش جرایم از جمله اهداف مهم هنر نورپردازی است که در این طرح مدنظر قرار گرفته است.

معاون شهردار منطقه 7 با بیان این مطلب که نورپردازی ها علاوه بر تامین نیازهای تزئینی شهر در فراهم آوردن محیط بصری زیبا و توام با امنیت تاثیرگذار هستند، بیان کرد: از دیگر مباحثی که می توان آن را از برآیندهای کاربردی نورپردازی قلمداد کرد، هویت بخشی به سیمای شهر در شب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر