jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۸۲ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پسر خشمگین در جنایتی مستانه با شلیک گلوله مادرش را کشت و پدر خود را مجروح کرد.

به گزارش جام‌جم، ساعت یک و 58 دقیقه ششم فروردین امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان گرگان تماس گرفت و از تیراندازی به زنی در یکی از محله‌های شهر گرگان خبر داد.

ماموران کلانتری 13 گرگان با اطلاع از این ماجرا، برای بررسی موضوع در محل حاضر شده و مشاهده کردند پدر خانواده بر اثر اصابت شلیک گلوله سلاح شکاری دچار جراحات سطحی شده، اما همسر 52 ساله‌اش به دلیل شدت جراحات در یک قدمی مرگ است. پسر خانواده نیز در اتاق نشسته و سلاح شکاری در کنار وی افتاده است.

پسر 26 ساله با هماهنگی قضایی در محل حادثه بازداشت و به کلانتری منتقل شد. دقایقی بعد با حضور امدادگران اورژانس در این خانه، پدر خانواده در همان محل مداوا و همسرش به بیمارستان پنجم آذر منتقل شد، اما به دلیل شدت خونریزی جان باخت.

با گزارش موضوع مرگ او به بازپرس جنایی، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و پرونده در دستور کار ماموران جنایی پلیس آگاهی استان گلستان قرار گرفت. در این مرحله ماموران ابتدا به تحقیق از شوهر مقتول پرداختند که وی به پلیس گفت: من و همسرم برای مهمانی به خانه یکی از اقوام رفته بودیم. پسرم نیز با دوستانش برای تفریح بیرون رفته بود. زمانی که ما به خانه بازگشتیم او هنوز نیامده بود و در خانه قفل بود. با او تماس گرفتیم و منتظرش ماندیم. زمانی که پسرم به خانه آمد و در را باز کرد، حال طبیعی نداشت. به رفتارش اعتراض کردم که شروع به داد و فریاد کرد.

وی اضافه کرد: مشاجره من و پسرم بالا گرفت. او در همان موقع در حالی که عصبانی بود، کنترلش را از دست داد و به اتاق دیگری رفت و یک سلاح شکاری را که آنجا بود، برداشت. از او خواستم سلاح شکاری را کنار بگذارد، اما پسرم با سلاح تیرهایی به سمت من و مادرش شلیک کرد که مرا به طور سطحی و مادرش را بشدت زخمی کرد. همسرم غرق در خون شده و کف اتاق افتاد. پسرم که با دیدن این صحنه شوکه شده بود، سلاح را به کناری پرت کرد.

در ادامه تحقیقات پسر جوان با اعتراف به قتل مادرش به پلیس گفت: هنوز باور نمی‌کنم پدرم را زخمی کرده و جان مادرم را گرفته‌ام. آن شب مشروب مصرف کرده بودم و حال طبیعی نداشتم. بعد از مشاجره با پدرم حالم بدتر شد. انگار قدرت کنترل رفتارم را نداشتم. سلاح شکاری را برداشتم و به آنها شلیک کردم که این حادثه تلخ رخ داد. مادرم را دوست داشتم و باورم نمی‌شود با دستان خودم جان او را گرفتم. سرهنگ محمدرضا اکبری، رئیس پلیس فتای استان گلستان در این باره گفت: با اعتراف متهم به قتل، وی دو روز پیش صحنه جنایت را بازسازی کرد وبا هماهنگی قضایی روانه زندان شد.

وی با هشدار به خانواده‌ها اضافه کرد: رفت و آمد فرزندان خود را کنترل کنید تا آنها به سمت استفاده از مواد مخدر یا مشروبات الکلی نرفته و مرتکب جرایم ناشی از مصرف این مواد نشوند. همچنین افراد باید مهارت‌های لازم را برای کنترل خشم‌های آنی در زندگی به دست بیاورند تا در اوج عصبانیت دست به رفتارهای پرخطر نزنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر