jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۲۰ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شبنم قلی‌خانی درباره‌ ارزیابی‌اش از برنامه‌های نوروزی تلویزیون با تاکید بر این که ویژه برنامه‌های سرگرم‌کننده تلویزیون جذاب بودند، از برنامه «شب کوک» به عنوان یکی از برنامه‌های جالب تلویزیون یاد کرد. او همچنین گفت: شبکه نسیم در ایام عید موفق عمل کرد.

قلی‌خانی که به مدت چهار سال از تلویزیون و سینما دور بوده است، در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ آخرین حضورش در مجموعه «سرزمین کهن» کمال تبریزی گفت: وقتی یک وقفه‌ طولانی در کار به وجود می‌آید، بازیگران بناچار سر کارهای دیگر می‌روند و این اتفاق امری طبیعی است.

قلی‌خانی در «سرزمین کهن» نقش همسر وحید، شخصیتی که شهاب حسینی آن را ایفا می‌کند، بازی کرده است.

او با اشاره به خداحافظی شهاب حسینی با پروژه «سرزمین کهن» و وقفه طولانی که در ساخت فاز جدید این مجموعه رخ داد، یادآور شد: سال 89 در این مجموعه حضور داشتم که مربوط به فاز دوم «سرزمین کهن» می‌شد و اکنون که فاز سوم این مجموعه ساخته می‌شود، حضور ندارم.

این بازیگر درباره‌ وقفه طولانی که در این مجموعه و زمان پخش آن پیش آمد، توضیح داد: چهار سال در ایران نبودم و آخرین کارم، مجموعه خوب آقای تبریزی بود، اما زمانی که به ایران برگشتم، دوست داشتم این مجموعه پخش شود که با مشکل روبه‌رو شد. مجموعه «سرزمین کهن» کار بسیار خوبی است و امیدوارم ‌بزودی پخش شود. در واقع کار کردن با آقای تبریزی برای من لذت‌بخش بود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا بتازگی پیشنهادی برای حضور در مجموعه‌های تلویزیونی داشته‌اید، گفت: پیشنهادهایی داشته‌ام، اما به دلیل این که دوباره شروع کارم است، می‌خواهم تصمیمات بهتری در مورد کارهایم بگیرم تا اشتباهی صورت نگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر