jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۸۷۹۴۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۷

آیا تا به حال به‌طور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده‌اید؟ تا به حال فکر کرده‌اید که به کدام یک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید.

رابطه شگفت انگیز شخصیت شما با انگشتان دستتان !

به گزارش جام جم سرا، آیا تا به حال به‌طور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده‌اید؟ تا به حال فکر کرده‌اید که به کدام یک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید. به‌نظر می‌رسد همین خطوط مختلف موجود روی انگشتان دست که آن‌ها را به بندهای مختلف طبقه‌بندی می‌کند، نقش مهمی در شخصیت ما ایفا می‌کند. درحالی‌که ما فکر می‌کنیم این خطوط نمی‌تواند تفاوت چندانی بین افراد مختلف داشته باشد.

بلندی و کوتاهی هر کدام از آن‌ها پیامی از درون به شما ابلاغ می‌کند؛ پیامی که می‌تواند در شناخت بهتر شما از خودتان و حتی بررسی آنچه در آن استعداد دارید موثر باشد. به نخستین نگاه سریع و حس خود اعتماد کنید. بندها به ما می‌گویند که آیا ما فردی روشنفکر و پیرو عمل هستیم یا فردی فیزیکی؟ در این شماره قرار است نگاهی عمیق بر انگشتان خود داشته باشید.

بندهای روی انگشتان

وقتی کف دست‌تان را رو به‌صورت قرار داده‌اید به انگشتان‌تان نگاه کنید. می‌بینید که هر یک از انگشتان شما به 3 بند تقسیم شده است. متوجه 3 خط تیره افقی خواهید شد که هر بند را از دیگری جدا می‌کند. مهم‌ترین چیزی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که کدام بند، بلندترین است. معمولا یک سری از بندها حتی گاهی به میزان کم (بالایی، میانی یا پایینی) بلندتر از بندهای دیگر هستند.

بلندتر بودن بندهای پایینی : شماکاردستی را دوست دارید

اگر بندهای پایین انگشتان شما بلندتر است از نظر فیزیکی قوی بوده و بدنی تندرست دارید. آنچه در بین این نوع افراد مشترک است این است که از کار کردن با دست لذت می‌برند. این نوع کار می‌تواند تعمیر و ساخت اشیا یا آشپزی باشد. جابه‌جایی و تغییر برای شما خیلی سخت است. چسبیدن به یک برنامه روزانه در دستیابی به اهداف‌تان کمک می‌کند.

بلندتر بودن بندهای میانی : شما بلند همت هستید

بلندتر بودن بندهای میانی انگشتان شما نشان‌دهنده این است که فردی بلند همت هستید و مایلید به اهداف‌تان برسید. با بالا رفتن سن ممکن است به بازرگانی یا تجارت بپردازید زیرا پول را و آنچه با آن خریداری می‌شود، دوست دارید. بلندتر بودن بندهای میانی انگشتان موجب تمایل فرد به تملک و گردآوری مال می‌شود.

بلندتر بودن بندهای بالایی انگشتان: شما یک متفکرید

اگر بندهای بالایی انگشتان دست شما بلندتر هستند در این صورت شما فرد متفکری هستید. آموختن و جمع‌آوری اطلاعات را دوست دارید. افرادی که بند بالایی انگشتان آن‌ها بلندتر است کارهایی مانند بازی شطرنج، خواندن کتاب و حل کردن جدول را دوست دارند. همچنین شما مایلید پیرامون افراد اندیشمندی باشید که می‌توانند چیزهایی را به شما بیاموزند. ممکن است از خواندن تاریخ یا مطالعات اجتماعی لذت ببرید. گزارش‌های خبری نیز برای شما جالب هستند زیرا دوست دارید از آنچه در جهان می‌گذرد آگاه باشید.

8 عنصر وجود دارد که شامل زمین، آب، آتش، هوا، اتر، فکر، هوش و ضمیر است. از این عناصر 4 مورد آن‌ها فیزیکی و 4 مورد غیرفیزیکی هستند. وجود این 8 عنصر در هر انسان به نسبت مساوی است. عناصر فیزیکی شامل زمین آب، آتش و هواست. این عناصر می‌توانند از طریق بینایی، چشایی و بویایی تجربه شوند.

عناصر غیرفیزیکی ذهن، هوش و ضمیر هستند و نمی‌توانیم آن‌ها را با حس‌های‌مان درک کنیم زیرا بیانگر آگاهی روح هستند. عنصر اتر در مرز بین فیزیکی و غیرفیزیکی قرار دارد. نوسان صدا در واقع ماحصل دنیای اتری است. صدا توسط هوا حمل می‌شود ولی توسط آن ایجاد نمی‌شود بلکه ایجاد آن توسط اتر است. هر چیزی که در این دنیا به‌طور فیزیکی تولید می‌شود از ارتعاش صدا آغاز می‌شود. به‌عنوان مثال پس از این‌که طرحی توسط مغز و هوش تصور شد با استفاده از کلام و لغت‌ به بخش واقعیت منتقل می‌شود.

در این مسیر عنصر اتر پل بین آگاهی و جوهر وجودی است. عنصر ناپیدای اتر حول دستان ما قرار دارد. دستان خود را روی میز قرار داده و آزاد بگذارید. اگر فضایی وجود داشته باشد به این معناست که اتر به آزادی حول دست در حال جریان است. این امر نشانه ‌هایی از ارتباط قوی بین ذهن و بدن است که توانایی لازم برای انجام آسان طرح‌ها را به انسان می‌دهد. هر نوع پیوستگی بین انگشتان یا پیوستگی شست به کف دست نشان‌دهنده این است که اتر در آن نقطه مسدود شده و قدرت آن را محدود کرده است.

فضاها: اگر فضاهایی بین تمام انگشتان و شست شما وجود دارد این امر نشانه مثبتی از شکوفایی استعدادهای شماست، همچنین هرچه این فاصله‌ها بیشتر باشد فرد یاشده مستقل‌تر و مطمئن‌تر خواهد بود.

پیوستگی: اگر تمام انگشتان شما نزدیک به هم باشند مسلما تمام توانایی‌های‌تان را واپس می‌زنید و همچنین فردی خجالتی و کم‌‌حرف هستید:

1. فضای بین شست و دست(حوزه تاثیر): شما توانایی کنترل و شکل‌دهی شرایط پیرامون خود را دارید.

پیوستگی شست به دست: برای شما کنترل و تاثیرگذاری بر شرایط پیرامو‌ن‌تان کاری بس مشکل است و ممکن است نسبت به انجام این کار تمایل چندانی نداشته باشید.

2. فضای بین انگشت مشتری و زحل(حوزه فعالیت): شما توانایی عملکرد مستقل را دارید و براساس تمایل خود عمل می‌کنید.

پیوستگی بین انگشتان مشتری و زحل: ممکن است متکی به دیگران باشید و منتظر بمانید تا آن‌ها شما را راهنمایی کنند.

3. فضای بین انگشتان زحل و خورشید(حوزه تفکر): شما ذهن و فکری مستقل و مایل به تفکر برای خود دارید و تحت‌تاثیر نقطه‌نظرات عموم قرار ندارید.

پیوستگی انگشتان زحل و خورشید: هنگام تصمیم‌گیری تحت‌تاثیر نقطه‌نظراتی که عموما پذیرفته می‌شود، قرار می‌گیرید.

4. فضای بین انگشتان عطارد و خورشید(حوزه ارتباطات): توانایی تبادل اندیشه‌ها و نقطه نظرات خود را دارید.

پیوستگی انگشتان عطارد و خورشید: ممکن است در مورد تبادل تفکرات و اندیشه‌های‌تان مردد یا بی‌میل باشید.

بند اصلی را پیدا کنید

در هر فرد بند انگشتی وجود دارد که بلندتر از بقیه است. اکنون ماموریت شما یافتن قوی‌ترین یا مهم‌ترین بند انگشت است. ما این بند را «بند اصلی» می‌نامیم. بند اصلی به شما می‌گوید که کدام یک از استعدادهای‌تان قوی‌تر است.

1. بند بالایی انگشت مشتری: روحانیت

شما فردی بسیار روحانی بوده و به انواع فعالیت‌های روحانی علاقه‌مند هستید. ممکن است توانایی اندکی نیز در زمینه مسائل روحی و روانی داشته باشید.

2. بند میانی انگشت مشتری: بلند همت

شما فردی بلندهمت هستید و مایل به انجام کارهای بزرگ و صعود به قله موفقیت. به‌عنوان مثال، اگر در یک تیم پیگردی قرار داشته باشید بیش از هر شخص دیگری می‌خواهید بیاموزید. برای کسب بالاترین موفقیت به کار و تلاش بسیار می‌پردازید.

3. بند پایینی انگشت مشتری: مسئول دیگران

دوست دارید مسئول دیگران باشید چه کاپیتان تیم باشید چه مبصر کلاس. از این‌که دیگران از سخنان شما پیروی می‌کنند، لذت می‌برید. همچنین اعتماد به نفس بسیاری دارید ولی با این همه خودبین نیستید.

4. بند بالایی انگشت زحل: دانش

شما شیفته کسب اطلاعات هستید. یادگیری و مطالعه چیزی است که بسیار به آن علاقه‌مندید. ممکن است از خواندن کتب مربوط به تمدن‌های باستانی لذت ببرید.

5. بند میانی انگشت زحل:‌ سازماندهی‌کننده

در امر سازماندهی بسیار خوب عمل می‌کنید. توانایی برنامه‌ریزی، فعالیت‌های گروهی و سازماندهی انجام تدریجی پروژه‌ها را دارید. احتمالا اتاق خود را بسیار پاکیزه نگه می‌دارید.

6. بند پایینی انگشت زحل: طرفدار محیط‌زیست

زمین را دوست دارید و در بوم‌شناسی و محیط‌زیست سیر می‌کنید. بیشتر در خارج از خانه به سر می‌برید.

7. بند بالایی انگشت خورشید: فردگرا

شما فردگرا هستید. اگر مایل نیستید از بقیه پیروی کنید هر کاری را به شیوه شخصی خودتان انجام می‌دهید.

8. بند میانی انگشت خورشید: عاشق محبوب بودن

عاشق محبوبیت و قرار گرفتن در کانون توجه دیگران هستید. مایلید طبق اسلوب و مد روز لباس بپوشید. ممکن است بخواهید هنرمند یا موسیقی‌دان شوند.

9. بند پایینی انگشت خورشید: هنرمند و بازیگر

دوست دارید مرکز توجه مردم باشید. لباس‌های آراسته بپوشید و هنرمند یا موسیقیدان شوید.

10. بند بالایی انگشت عطارد: برقرارکننده ارتباط

عاشق صحبت کردن هستید و در توصیف کردن، توانایی خوبی دارید. ممکن است وقت خود را صرف مکالمه‌های تلفنی کنید.

11. بند میانی انگشت کوچک: نویسنده

توانایی ذاتی در امر نویسندگی دارید. بسیار شجاع بوده و همیشه در مورد چیزهایی که نمی‌دانید پرسش می‌کنید. ممکن است به تهیه گزارش‌های تحقیقاتی علاقه‌مند باشید. پیشنهاد می‌کنم برای یک روزنامه نویسندگی کنید.

12. بند پایین انگشت عطارد: تکنولوژی

عاشق انواع تکنولوژی هستید که می‌تواند شامل الکترونیک‌ها و مکانیک‌ها باشد. با کامپیوترها و ابزار مکانیکی کوچک کار کنید.

منبع:برترین ها

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر