jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۷۵۱۲۹ ۰۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

از روز دوشنبه 5 بهمن شبکه اختصاصی استان تهران آغاز به‌کار می‌کند. مخاطبان این شبکه می‌توانند مسائل مربوط به شهر و استان تهران را در برنامه‌های این شبکه با کیفیت اچ دی دنبال کنند.

احسان کاوه، مدیر این شبکه به روابط عمومی رسانه ملی گفت: بنا داریم در این شبکه بر مولفه‌هایی چون آموزش آداب شهروندی، ایجاد نشاط، آرامش و صمیمیت در خانواده‌های تهرانی، تولید محتوا در جهت کارآمد اداره شدن شهر تهران، ترویج گفت‌وگو و مدارای اجتماعی با به رسمیت شناختن تنوع فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، ارتقای کیفیت و سبک زندگی در شئون مختلف مادی و معنوی و آگاه‌سازی شهروندان درباره هر آنچه به تهران مربوط می‌شود، توجه ویژه داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر