jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۸۷۴۵۴۸   ۳۰ دی ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۹

صاحب نظر و کارشناس حوزه فوتبال گفت: تیم ملی امید ایران به لحاظ تخصصی و سابقه حضور ایران در این رقابت ها، موفق عمل نکرده است.

ذوالفقار نسب: عملکرد تیم ملی امید ایران را معمولی ارزیابی می کنم

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از شبکه رادیویی ایران، تیم ملی امید کشورمان در بازی های مقدماتی جام جهانی خود، به شکل ضربان قلب عمل کرده است. آنان که در بازی آغازین خود برابر سوریه توانستند این تیم را شکست دهند، در بازی با قطر نتیجه را به حریف واگذار کردند.
تیم ملی ایران در بازی با چین که رقابتی تنگاتنگی داشت، توانست با نتیجه 3 بر 2، نتیجه را به سود خود به پایان برساند.
برای بررسی بیشتر عملکرد تیم ملی امید ایران «ورزش، حاشیه، متن» کاری از گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران با «دکتر بیژن ذوالفقار نسب»، گفت و گو کرده است.
« عملکرد تیم ملی امید ایران در این مرحله از بازی ها را معمولی ارزیابی می کنم. این تیم به لحاظ تخصصی و سابقه حضورش در این رقابت ها، موفق عمل نکرده است.
تیم ملی ایران تاکنون سه بازی را پشت سرگذاشته، از این تعداد تنها نیمه دوم بازی با سوریه عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و با درایت و توانمندی توانست نتیجه را به سود خود به پایان برساند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر