واکنش جهانگیری به گم شدن ۱.۷ میلیارد دلار؛

دست بالاترین مقام اجرایی هم آلوده شود، برخورد می‌کنیم

معاون اول رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که هدفمندی یارانه‌ها در سال آینده چه خواهد شد، گفت: هدفمندی یارانه‌ها در سال ‌آینده نیز ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۸۶۹۰۱۱
هدفمندی یارانه‌ها سال آینده هم ادامه دارد

به گزارش جام جم آنلاین، اسحاق جهانگیری در حاشیه نشست مدیران ارشد وزارت نیرو در رابطه با احتمال انحلال وزارت نیرو، گفت: در حال حاضر در دولت هیچ بحثی در مورد انحلال وزارت نیرو نداشته‌ایم. لذا وزارت نیرو با قوت و قدرت به کار خود ادامه می‌دهد. چون در حال حاضر جمع‌بندی دولت نخواهد بود که راجع به تشکیلات کار مهمی انجام دهد.

وی توضیح داد: طرح انحلال وزارت نیرو شیطنت نیست چون سازمان‌هایی که کار تدوین برنامه را دارند پیشنهاداتی در مورد تشکیلات تهیه می‌کنند و احتمالاً در برخی شوراها این بحث انجام شده است اما وقتی به دولت رسیده به دلایلی مهم‌تر از مواضع کارشناسی، در این زمینه تصمیمی گرفته نشده است.

جهانگیری در پاسخ به سوالی در مورد زمان دقیق لغو تحریم‌ها گفت: زمان دقیق آن فقط از یک طرف مشخص نمی‌شود، البته رئیس جمهور گفته‌اند ان‌شاءالله دی‌ماه شاهد لغو تحریم‌ها خواهیم بود.

وی در رابطه با کاهش قیمت نفت منطقه، خاطرنشان کرد: کاهش قیمت نفت اتفاق مهمی است چرا که کشور ما در سال‌های اخیر با نفت بالای 100 دلار اداره شده است، لذا همه تصمیمات بر اساس نفت 100 دلار است. پس وقتی نفت به 30 دلار کاهش می یابد حتماً در بودجه دولت اتفاقات مهمی می‌افتد.

جهانگیری خاطرنشان کرد: ما دنبال راهکارهایی هستیم که علیرغم کاهش شدید قیمت نفت، فعالیت اقتصادی کشور از رونق برخوردار باشد. بنابراین دولت علیرغم این کاهش شدید مکرر گفته است ان‌شاءالله سال 95، سال جدی رونق اقتصاد ایران خواهد بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها