jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۶۸۷۱۴   ۱۰ دی ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۵

امشب بر روی آنتن شبکه پنج می رود

«به روزترین شب مهتابی» در زمستان

اولین قسمت برنامه زنده «به روزترین شب مهتابی» پنج شنبه شب (10 دی ماه) ساعت 21:30 بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

«به روزترین شب مهتابی» در زمستان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، تهیه کننده برنامه «به روزترین شب مهتابی» در توضیح ساختار این برنامه گفت: این برنامه برای پخش شبانه با رویکرد آموزش و فرهنگ سازی در حوزه اقتصاد ملی و خانواده با بخش های مختلفی همچون اقتصاد و شعر، اقتصاد خوشبختی، کارآفرینی و.... بر روی آنتن می رود.

امیرحسین خرمشاهی افزود: یکی از بخش های این برنامه، «قلک» است که با حضور هنرمندان و خاطرات دوران نوجوانی و جوانی برای کاریابی و استقلال مالی در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: بخش «اقتصاد و شعر» با حضور رضا رفیع و مهمان شاعر طنزپرداز اجرا می شود و هیراد حاتمی فر اجرای اصلی برنامه را بر عهده دارد.

تهیه کننده برنامه «به روز ترین شب مهتابی» با اشاره به بخش اقتصاد خوشبختی این برنامه گفت: در این قسمت از صحبت های کارشناسی مهدی فلاخی مشاور خانواده استفاده خواهیم کرد.

بنا بر این گزارش، «به روز ترین شب مهتابی» کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیما پنج شنبه شب ها ساعت 21:30 به مدت 90 دقیقه بر روی آنتن می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وقتی فاصله، فاجعه خلق می‌کند

وقتی فاصله، فاجعه خلق می‌کند

در تعریف «اُسطرلاب» گفته‌اند وسیله‌ ایست که در زمان‌های کهن، برای مشاهده‌ی وضع ستارگان و تعیین ارتفاع آنها در افق به کار می‌رفته است.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر