jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۶۰۵۰۹   ۰۸ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۰

شنیده می شود سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران رای خود برای بهترین بازیکن جهان را به مسی داده اند.

دو رای از ایران تقدیم به لیونل مسی

بهترین بازیکن جهان با رای سرمربیان و کاپیتانان تیم های ملی جهان انتخاب می شود، کارلوس کی روش و آندرانیک تیموریان رای خود را برای بهترین بازیکن به فیفا ارسال کرده اند.

سال قبل که نکونام و کی روش رای دهنده از طرف ایران بودند، کریستیانو رونالدو توانست بهترین بازیکن جهان شود و در انتهای سال وقتی لیست رای دهندگان و رایشان منتشر شد، مشخص شد که سرمربی و کاپیتان تیم ملی به کریستیانو رونالدو رای داده اند.

اما به نوشته خبر آنلاین، با توجه به موفقیت بیشتر مسی در سال ٢٠١٥ احتمال این می رود که آندو و کی روش به این بازیکن رای بدهند البته کی روش برای این رای از تمام سرمربیان لیگ برتری نظرخواهی کرده است و گفته می شود که رای نهایی او مسی بوده است.

آندرانیک نیز که یک بارسایی شش آتشه است و بارها برای رئالی های تیم ملی کری خوانده، نیز به احتمال فراوان به مسی رای داده است.

سرمربی و کاپیتان تیم ملی رای خود را به فیفا ارسال کرده اند و بعد از اعلام بهترین بازیکن جهان، رای سرمربیان و کاپیتان ها اعلام خواهد شد و آن زمان مشخص خواهد شد که شایعات رای دادن آندرانیک و کی روش به مسی صحت دارد یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها