سخنگوی کارگروه سامانه نظارت پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی از واریز سهمیه گازوئیل ناوگان حمل‌ و نقل عمومی از ساعت ۲۴ امشب به کارت‌های سوخت این ناوگان واریز خبر داد.
کد خبر: ۸۵۸۲۵۳
سهمیه گازوئیل ناوگان عمومی امشب واریز می شود

به گزارش جام جم آنلاین ، شهرام آدم‌نژاد در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه با پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی، سهمیه پایه ناوگان حمل‌ و نقل عمومی کاهش پیدا می‌کند و سهمیه عملکردی به کارت‌های سوخت آن‌ها بامداد فردا یکشنبه یکم آذر ساعت صفر واریز می‌شود، گفت: البته به دلیل اینکه در آذرماه با سفرهای عتبات عالیات مواجه هستیم سهمیه ناوگان اتوبوس‌های مسافربری به طور استثناء در دو ماه کاهش می‌یابد تا این ناوگان در خدمت‌رسانی به زائران با کمبود سوخت مواجه نشود.

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با یادآوری اینکه در حال حاضر بیش از 93 درصد جایگاه‌های سوخت به سامانه‌های برخط مجهز شده‌ است ، افزود:‌ طرح ارائه سوخت بر اساس پیمایش در مهر امسال آغاز و سهمیه پایه سوخت گازوئیل برای ناوگان حمل و نقل عمومی هر ماه در 2 پیمانه واریز شد اما این سهمیه از آذر ماه کاهش و هر ماه در4 پیمانه واریز می‌شود.

وی افزود: سیستم‌های فناوری اطلاعات طرح اجرای سهمیه سوخت بر اساس پیمایش یکی از پیچیده‌ترین سیستم‌های فناوری اطلاعات در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به شمار می‌رود.

این مقام مسئول در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادامه داد: هم اکنون 806164 دستگاه خودرو گازوئیل سوز در کشور وجود دارد که از این تعداد 289064 دستگاه مربوط به ناوگان برون شهری است که اسناد حمل شامل بارنامه، صورت وضعیت یا CMR (بارنامه بین المللی) دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها