jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۵۹۲۷   ۲۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۱

داعشی ها پس از راه انداختن حمام خون در پاریس، یک ویدئو در فضای مجازی منتشر کردند.

ویدیوی داعش، پس از حمام خون در پاریس

به گزارش جام جم آنلاین، بررسی فضای مجازی نشان می دهد که یک روز پس از آن که داعشی ها در فرانسه حمام خون راه انداختند و افرادشان دستکم 120 نفر را در پاریس به قتل رساندند، با انتشار ویدویی اعلام کرده اند که در صورت ادامه حملات هوایی به پایگاه های شان کشتار اروپایی ها را ادامه می دهند.

ویدیویی که داعش منتشر کرده است تاریخ ندارد و مشخص نیست دقیقا در چه زمانی ضبط شده است. در این ویدیو یک شبه نظامی که ریش بلندی دارد به زبان عربی می گوید: تا وقتی که شما( اروپایی ها) بمباران را ادامه می دهید ، صلحی برای تان وجود نخواهد داشت. طوری آرامش را از شما می گیریم که حتی جرات رفتن تا بازار را هم نداشته باشید . »

مریم یوشی زاده - خبرنگار جام جم آنلاین

شرح عکس : رد خون روی تابلویی در نزدیکی استادیوم فرانسه که حوالی آن بمب گذاری شده بود

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها