jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۵۵۱۹۵   ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۸

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به آغاز طرح اعطای وام 25 میلیونی خودرو و استقبال بی نظیر مشتریان خبرداد و گفت: شرکت سایپا در کمتر از 48 ساعت با تحویل تعدادی از محصولاتش، کام مشتریانش را شیرین کرد.

تحویل خودرو در طرح وام 25 میلیونی گروه سایپا آغاز شد

به گزارش جام جم آنلاین،رضا تقی زاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به بازه زمانی یک ماهه برای تحویل خودروها ، سایپا به منظور جلب رضایت مشتریان تلاش می کند در کمترین زمان ممکن نسبت به تحویل محصولات خود به مشتریان اقدام نماید

وی افزود: بر این اساس در دومین روز ثبت نام وام 25 میلیونی خودرو، تعدادی از متقاضیانی که در روز اول، ثبت نام خود را تکمیل نموده اند، خودروهایشان را تحویل گرفته اند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا با بیان اینکه مدیرعامل سایپا بر تحویل خودروها در موعد مقرر تاکید دارند،اظهار کرد: استقبال از وام 25 میلیونی طی دو روز از زمان آغاز طرح بسیار مطلوب بوده و گروه خودروسازی سایپا در پایان روز دوم 20509 دستگاه خودرو فروخته است.

وی ادامه داد: سود این وام 16 درصد بوده و ثبت نام فقط از طریق نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا انجام می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها